فهرست
تراکتور؛ هر هفته جوان‌تر
تراکتور؛ هر هفته جوان‌تر

تراکتور؛ هر هفته جوان‌تر

آی‌اسپورت- با بیرون نشستن بازیکنان باتجربه تراکتورسازی، تیم اول تبریز به تدریج تیمی جوان‌تر می‌شود. یحیی گل‌محمدی حداقل برای بیشتر پست‌هایش از ابتدای فصل یک گزینه باتجربه داشت. بازیکنانی مثل ایران‌پوریان، محمد نوری، محمد ابراهیمی، فرزاد حاتمی، مهدی شریفی، مهدی کیانی یا حتی شهرام گودرزی و سینا عشوری. اما بیرون نشستن تدریجی این بازیکنان سرمربی تراکتورسازی را مجبور کرد که از بازیکنان جوان‌تر خود استفاده کند. با برنامه یا به اجبار کم‌کم جوان‌ها جای باتجربه‌ترها را می‌گیرند. در بازی هفته گذشته این تیم برابر نفت تهران، فاخر تهامی و محمدرضا آزادی برای اولین بار از ابتدا بازی کردند و جایگزین فرزاد حاتمی محروم و علی طاهران شدند.

این هفته اما یکی دیگر از باتجربه‌های تراکتورسازی هم بیرون خواهد نشست. علاوه بر فرزاد حاتمی که به دلیل درگیری با امیرحسین صادقی هم‌چنان محروم خواهد بود محمد نوری هم که در بازی گذشته مصدوم شده بود به این بازی نخواهد رسید. جانشین او در بازی با سایپا علی طاهران خواهد بود که بعد از مصدومیت در بازی گذشته هم به جای او وارد زمین شد.

اگر گل‌محمدی همین یک تغییر را در تیمش ایجاد کند تیمی جوان‌تر از ابتدای لیگ به زمین خواهد فرستاد. جوان‌هایی که کم‌کم برای حضور در ترکیب اصلی آماده می‌شوند تا جای باتجربه‌ها را بگیرند. میانگین سنی ترکیب اصلی تراکتورسازی در هفته‌های لیگ هم‌چنان پایین‌تر می‌آید. با توجه به جوان‌های دیگری که در تیم یحیی هستند شاید این تیم حداقل تا پایان نیم‌فصل که تراکتورسازی دیگر از پنجره نقل‌وانتقالات محروم نیست جوان‌تر از این هم بشود.

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2017-08-20 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تراختورچی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
ان شالله که خوبه جوانهای تراکتور پدیده های لیگ امسال لقب خواهند گرفت ولی متاسفانه چرا با اجبار این شانس سراغشان میاید ضمنا ای اسپورت یک خواهشی از شما دارم وان استفاده از دروازه بان جوان و پ رانگیزه بهرامی است تا خیالمان از بابت دروازه راحت باشد .
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
گل محمدی کارش درسته مخصوصا وقتی که با حسینی همکار باشند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر