فهرست
برانکو در کنفرانس: پیکان را نبریم کاری نکرده‌ایم
برانکو در کنفرانس: پیکان را نبریم کاری نکرده‌ایم

برانکو در کنفرانس: پیکان را نبریم کاری نکرده‌ایم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوشحال بود اما معتقد یود که هنوز چیزی تمام نشده است. صحبت‌های او را بخوانید:

به هواداران تبریک می گویم

خیلی خیلی از این برد خوشحال هستیم زیرا امتیاز این مسابقه بیش از ۳ امتیاز ارزش دارد. برای ما و هواداران این بازی مهم بود و با توجه به جدول نیز این بازی حساسیت ویژه ای داشت. ما و استقلال در یک سطح بودیم اما حالا با این برد ۵ امتیاز جلو افتادیم. به بازیکنانم برای جنگندگی و میل آنها تبریک می گویم و از هواداران تشکر می کنم که کل زمان مسابقه از ما حمایت کردند و اطمینان دارم که تا پایان فصل پشت ما خواهند بود تا ما امتیازات را جمع کنیم. دیروز در نشست خبری گفتم که ما دنبال کسب برد در همه مسابقات هستیم و البته این موضوع بسیار سخت است زیرا با پیکان یک بازی سخت داریم که نتیجه آن نامعلوم است. می خواهیم برابر پیکان مهر تایید بر این سه امتیاز بزنم. به بازیکنان و هواداران تبریک فراوان می گویم.

عدم اعتماد زیادی برابر داورها وجود دارد

بازیکنان بازیکن هستند و در یک وضعیت خاص و حساسی قرار دارند. آنها تحت فشار زیاد و با انگیزه فراوان هستند و طبیعی است که برابر هر بی عدالتی واکنش نشان می دهند. متاسفانه اینگونه است و عدم اعتماد زیادی برابر داوری ها وجود دارد.

این اولین دربی شیری بود

استقلال تیم بسیار خوبی دارد و طبیعی است که آنها نیز کیفیت کسب برد را دارند. آنها بازیکن خطرناکی مانند ایسما داشتند و شیری به زمان نیاز دارد که با تیم تطبیق پیدا کند. او در اولین دربی خود حضور داشت و همه می دانیم که حضور در این مسابقه تا چه اندازه مهم است. به هر حال همه این شرایط یک ترمزی برای بازیکن است و تنها برای شیری محسوب نمی شود و برای همه رخ می دهد.

حتی یک قدم هم به قهرمانی نزدیک نشدیم

ما از استقلال جدا شدیم اما هنوز خیلی خیلی مانده تا قهرمان شویم. حتی یک قدم هم به قهرمانی نزدیک نشدیم. با تراکتور، سپاهان، پیکان و سایپا دیدار داریم و نمی توانم بگویم کدام مسابقه سخت تر از دیگری است. تا آخر جنگ زیاد و اتفاقات غافلگیر کننده خواهد بود. در نشست خبری قبل از بازی نیز گفتم که خیلی وقت بود که ۳ تیم، بیش از ۳۰ امتیاز نگرفته بودند زیرا در ۱۰ سال گذشته ۶۰ امتیاز برای قهرمانی کافی بود اما امسال باید بیشتر از ۶۰ امتیاز کسب کنیم. اگر پیکان را نبریم، هیچ کاری نکردیم.

عصبانیت در دربی ها همه جا وجود دارد

دربی شرایط خاص خود را دارد و فلسفه کاری ما این است که بعد از گل اول، به دنبال گل دوم باشیم و بازی را نخواهیم بست. البته حریف هم اینجا مطرح است و روی سبک بازی ما تاثیر می گذارد. ۱۵ دقیقه اول نیمه دوم، خیلی روی بازی کنترل داشتیم و چند موقعیت خطرناک خلق کردیم و نمی شود انتظار داشت که 90 دقیقه بازی در سطحی یکسان و زیبا باشد. قبلا هم گفتم که همه دربی ها زیبا و با کیفیت هستند و نتیجه آن مجهول است. عصبانی شدن و اتفاقات مجهول برای همه دربی ها در همه جای دنیا وجود دارد.

۸ ۵  
آی اسپورت
2019-03-30 19:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
عموی سوباسا
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۸
یه کسیه کشی بود اسم باباش گوزن نر رو روی خودش گذاشته بود

دیگه نیست چیز برانکو رو بخوره

رفت تو غار ؟؟؟
گوزن نر
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۷
من ابی نیستم.من برانکو را فقط بخاطر لطمه ای که به تیم ملی زد ازش نفرت دارم.بخاطر عنادش با کیروش وگرنه اصلا نتیجه دربی برام مهم نیست.ما تو لیگ تیمی نداریم که بخواهیم شور بزنیم.
۳
کیسه چرک
يكشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۰۳
این ترتری بی افتخاره. لطمه به تیم ملی خخخ اره جون ننه هرزه ات
۱
فرهاد
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۹
این بازی که ارزش دیدن نداشت من فقط 12 دقیقه اخر را از رو کنجکاوی دیدم 1- در این 12 دقیقه دقیقت 5 دقیقه و 30 ثانیه پرسپولیسی ها روی زمین بودند فقط 2 دقیقه و 20 ثانیه سروش رفیعی وقت کشی کرد هر کس قبول ندارد تایم بگیرد بعد داور 4 دقیقه وقت گرفت
2- در این 12 دقیقه استقلال اصلا حمله نکرد و برنامه ای نداشت البته اگر ده دقیقه وقت اضافه هم میگرفت استقلال گل نمی زد
3 برانکو و هواداران پرسپولیس که کیروش را بخاطر بازی نیمه دفاعی برابر قهرمان جهان مسخره کردند و برانکو فرموده بود روزی که تیم من دفاعی بازی کند مرگ فوتبالم رسیده فقط مشغول وقت تلف کردن بودند روی بحرین سفید شد پیروزی به هر قیمتی در دستور کار بود خواهشمندم جناب برانکو دیگه درمورد دفاعی بازی کردن بقیه تیم ها نظر ندهند که خودش استاد ضد فوتبال است 4- پرسپولیس زیاد خوشجال نباشد چون امسال دستور رسیده تراکتور قهرمان شود مگر اینه محاسبات فدراسیون مانند 3 سال قبل که سپاهان اول شد بهم بریزد
۴ ۱
شله
يكشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۰۴
اره فقط شله خوبه و قندل و داورا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر