فهرست
واکنش تند پدیده؛ به استقلال کمک می‌کنند!
واکنش تند پدیده؛ به استقلال کمک می‌کنند!

واکنش تند پدیده؛ به استقلال کمک می‌کنند!

آی اسپورت – همانطور که پیش‌بینی می‌شد لغو بازی استقلال و پدیده باعث عصبانیت مسئولان تیم مشهدی شده است. مجتبی سرآسیابی قائم مقام باشگاه پدیده درباره لغو این بازی موضعی تند گرفته و مدعی شده مسئولان می‌خواهند استقلال را از بحران خارج کنند. صحبت‌های او را در این باره بخوانید:

  • واقعا از شنیدن این خبر و دلایلی که برای آن مطرح شده شوکه شدیم. سازمان لیگ اعلام کرده که نیروی انتظامی مشغله دارد و به همین خاطر دیدار پدیده و استقلال لغو شده است. از دوستان خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند به استقلال کمک کنند تا از بحران دور شود، پای خادمین مردم را به این ماجرا باز نکنند. فکر می‌کنم این مسائل البته به بالاتر از سازمان لیگ مربوط می‌شود و به هیچ وجه اتفاقی که رخ داده یک مساله عادی نیست و ابعاد پیچیده‌ای در پشت پرده دارد.
  • چطور ممکن است نیرویی که این آرامش و امنیت را در کشور برقرار کرده به واسطه برگزاری یک مسابقه فوتبال نتواند امنیت را برقرار کند؟ نیروی انتظامی که ما می‌شناسیم قطعا با آن چه سازمان لیگ اعلام کرده‌ فرق دارد. قید شده که مهمانان خارجی به تهران آمده‌اند. مگر این نخستین بار است که تهران میزبان اشخاص و شخصیت‌هاست. هر ماه چندین وزیر و رئیس جمهور و ... از اقصی‌نقاط دنیا وارد پایتخت جمهوری اسلامی ایران می‌شوند. مملکت را تعطیل می‌کنند تا امنیت برقرار شود؟ مسلما نه!
  • باورکردنی نیست که نیروی انتظامی چنین موضوعی را مطرح کرده باشد. از مسئولان سازمان لیگ درخواست می‌کنم در راستای شفاف‌سازی، نامه مکتوب نیروی انتظامی در این خصوص را رسانه‌ای کنند. وزارت ورزش و جوانان چرا برای خارج کردن یک تیم از بحران، پدیده صدرنشین را وارد بحران می‌کند؟
  • با وجود همه مشکلات ریز و درشتی که داریم در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته‌ایم، از سال‌ها قبل بارها گفتیم که جنگ نابرابری در فوتبال ایران وجود دارد. اگر قرار است آپشن‌های خاص برای تیمی پرطرفدار باشد و تیم‌های شهرستانی حتی از حق طبیعی خودشان هم محروم باشند، دیگر چرا لیگ برتر برگزار می‌کنیم؟ در بزرگی سرخابی‌‎های پایتخت شکی نیست اما نباید حق بقیه خورده شود تا تیمی از بحران درآید.
  • با لغو این دیدار، پدیده ۲۲ روز بازی رسمی نخواهد داشت و بعد از آن باید هر چهار روز یک بار بازی‌های سنگین داشته باشیم. ضمن این که دو بازی آخر خود در نیم‌فصل اول را باید در خانه رقبا برگزار کنیم. بعد از مصاف با سپاهان در اصفهان باید به تهران برویم تا با استقلال رو در رو شویم. گویا در وزارت ورزش و جوانان می‌خواهند یک تیم را از بحران درآورند و ما را مستقیما وارد بحران و حواشی کنند و جالب این که برای رسیدن به هدف خود حتی اقتدار نیروی انتظامی را هم زیر سوال می‌برند.
  • اجازه بدهید باور نکنیم که نیروی انتظامی کشورمان از برگزاری دو دیدار در دو روز عاجز است! تاریخ برگزاری دیدار برگشت فینال آسیا از چه زمانی مشخص شده بود؟ از روزی که پرسپولیس فینالیست شده تا امروز، چطور ممکن است نیروی انتظامی دو روز به آغاز بازی اعلام کند این دیدار باید لغو شود؟ یعنی این یک ماه از برنامه سازمان لیگ مطلع نبودند؟
  • از گوشه و کنار به ما می‌گفتند که تیم مشهدی دشمن زیاد دارد و خیلی‌ها دوست ندارند پدیده خراسان در صدر جدول قرار گیرد، شاید خوش‌بین بودیم که باور نمی‌کردیم اما واقعیت این است که در پشت پرده مسائلی در جریان است که می‌خواهند پدیده را پایین بیاورند.
۱۸ ۱۵  
آی اسپورت
2018-11-06 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
عمرعبدالرحمن
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
تیم حکومتی کیسه،باید از بحران خارج شود
عموری
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
جالب اینجاست که آخرش میگویند وزیر پرسپولیسی است...توقع دارند وزیر بگوید امیدوارم پرسپولیس در فینال ببازد و جام به ژاپن برود...عجب جماعت جاهلی اند این اقلیت آبی
تیم هشتم لیگ با دو بازی بیشتر
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
آخرش که قراره استقلال مقابل تیم صدر جدول تحقیر بشه دیگه..زیاد سخت نگیرید
قرمز تا ابد
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
اگه با دو بازی بیشتر بازم زیرشن و ناراحتن ما عذر میخوایم..البته الان درگیر فینال آسیاییم...نسل آینده همه پرسپولیسی خواهند بود و هیچکس استقلالی نخواهد شد ...الان که نسبت هوادارا ۶۵ به ۳۵ هست اما پیشبینی من اینه با ادامه موفقیت های داخلی و خارجیمون و ادامه ذلت تیم دوچرخه سواران، نسبت هواداران ۸۰ به ۲۰ خواهد شد و پس از آن به جایگاه واقعیشان یعنی دسته ۳ خواهند رفت.
آقای خاص
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
استقلالیا یه افتخاری دارن که ما هیچوقت تو تاریخ نمیتونیم به دستش بیاریم...اونم قهرمانی دسته ۳ هستش :)))))
محمد
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
فقط داچعلیه که میتونه مانع سقوط آنها بشود...استقلال فصل آینده در دسته یک با تیم شهید قندی یزد پیکار خواهد کرد
کسری
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
با این همه کمک بازهم هیچ پخی نمیشن.تا بوده از این حمایتها برای کیسه بوده ولی هیچ غلطی نمیتونن بکنن,چون مشکل کیسه اون احمقهایی هستن که رو سکو یا پشت کامپیوتر و لپ تاب نشستن.تا این ابله ها هستن وضع کیسه هم همینطوره.
کسری
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
با این همه کمک بازهم هیچ پخی نمیشن.تا بوده از این حمایتها برای کیسه بوده ولی هیچ غلطی نمیتونن بکنن,چون مشکل کیسه اون احمقهایی هستن که رو سکو یا پشت کامپیوتر و لپ تاب نشستن.تا این ابله ها هستن وضع کیسه هم همینطوره.
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
بوی گند این تیم و حمایت های عجیب غریبی که از این تیم میشه حال همه رو بهم زده. باورنکردنیه این کثافت کاری. قبلنا وقتی تو بحران بودن فرار میکردن ترکیه! ولی الان رسما نامه نگاری میکنن دستور میدن بازی رو بندازن عقب!!
پدرام
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۳
وزیر پرسپولیسی -وزیر پرسپولیسی
کاج
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
موقعی که ازادی با فشار afc بازسازی شد کیسه کشا گفتن وامصیبتا، وااسفاه که دارن ورزشگاه رو به خاطر پرسپولیس بازسازی میکنن ولی دوهفته بعد چون کیسه به فلاکت افتاده و ضربه پدیده میتونه کامل به زباله دان تاریخ هدایت شون کنه همه بسیج شدن و بی دلیل و بدون هماهنگی با پدیده بازیش رو لغو کردن!!!!
با این کثافت کاریا بازم کیسه هیچی نمیشه همینطوری که تا حالا نشده.
6
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
حق دارن میخوان نهایت استفاده رو از شرایط استقلال ببرن و کاملا درست میگن. کاش لااقل یه هماهنگی با تیم پدیده میکردن ولی مثل دفعه قبل بازی سوگلی حکومت بدون هماهنگی و رضایت تیم مقابل لغو شد. یاد بازی پرسپولیس نساجی افتادم که پرسپولیس میخواست یک روز بازیش رو زودتر انجام بده فتاحی گفت بدون رضایت این تیم نمیشه.
110
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
یعنی به خاطر کیسه دارن کل لیگ رو به گَند میکشن.
یادتونه پرسپولیس میخواست بازیش رو یه روز زودتر انجام بده گفتن باید نساجی رضایت بده اونا هم با کلی ناز و منت قبول کردن بعد نکونام برد السد رو هم زد به نام خودش.
محمد
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
واقعا نامردی کردن که برای خارج کردن تیم حکومتی و رانتی کیسه حق تیم شهرم رو پایمال کردن. آه ما گریبانشون رو میگیره و مطمئن باشید این تیم لوس و بچه ننر وزارتخونه از بحران که خارج نمیشه هیچ اوضاعش بدترم میشه. این خط و این نشون ببینید کی گفتم.
۲
ap8
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
اين كيسه كشا روز به روز دارن حقيرتر ميشن اول فصل از دست پرسپوليس فرار كردن رفتن تركيه الانم از دست پديده به ناجا پناه بردن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر