فهرست
تیمِ شفر شبیه به منصوریان؛ در حسرت برد!
تیمِ شفر شبیه به منصوریان؛ در حسرت برد!

تیمِ شفر شبیه به منصوریان؛ در حسرت برد!

آی اسپورت – وینفرد شفر هم علیرضا مانند منصوریان در شروع فصل فقط موفق به شکست تراکتورسازی شده است و تا پایان هفته هفتم، همین یک برد را آورده است. نتایج هفت بازی ابتدایی فصل قبل استقلال به این شرح بود؛ باخت، مساوی، برد، باخت، باخت، باخت، مساوی. نتایجی که علیرضا منصوریان را از استقلال جدا کرد و نیمکت این تیم بعد از یک هفته به ونفرید شفر رسید. حالا سرمربی آلمانی در اولین فصلی که استقلال را با نظر خودش بست، نتایجی مشابه سرمربی قبلی استقلال کسب کرد.

استقلال در پایان هفته هفتم این فصل فقط یک بازی را برده است. که آن یک برد هم مقابل تراکتورسازی به دست آمد. این اتفاق فصل گذشته هم برای آبی‌های پایتخت رقم خورده بود و در پایان هفته هفتم، تنها برد استقلال مقابل تراکتورسازی کسب شده بود. هر چند که علاوه بر این شباهت‌ها، دو تفاوت هم وجود دارد. اول اینکه استقلال تا پایان هفته هفتم، یک بازی عقب افتاده دارد و با برد مقابل نفت مسجدسلیمان می‌تواند تعداد بردهایش را بیشتر از شروعِ فصل قبل کند. و دوم اینکه استقلال تا حالا ۷ امتیاز گرفته، در حالی که فصل گذشته منصوریان نیمکت این تیم را با ۵ امتیاز تحویل داد. ولی قبل از دربی، این نتایج ناامیدکننده فشار مضاعفی به تیم شفر وارد کرده است. به خصوص اینکه با شکست مقابل السد، از آسیا هم حذف شدند. 

 

90tv

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-09-23 08:30:00
نظر دهید

۲ نظر
!
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
تیم برنامه و نظم مشخصی نداره. بازیکن تکنیکی هم کم نداره ولی هیچ حرکت ترکیبی از این تیم دیده نمیشه
داود
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
بازیکنای تیم استقلال در حد دسته دوم کشورن...تبریزی گل زدن فراموشش شده...قائدی اصن فوتبالیست نیست...الحاجی هم که هیچ...بقیه هم مثل اینان....فقط مونده ما تماشاچی ها که معلوم نیس چرا طرفداری این بازیکنا رو میکنیم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر