فهرست
آقای طارمی! لژیونر شدن به چه قیمتی؟
آقای طارمی! لژیونر شدن به چه قیمتی؟

آقای طارمی! لژیونر شدن به چه قیمتی؟

آی اسپورت – مدتی است سندروم لژیونر شدن در بین فوتبالیست های ما شایع شده و هر بازیکنی علاقه مند است هر طوری شده بازی در لیگ های دیگر را تجربه کند. از لیگ های ضعیف کشورهای حوزه خلیج فارس و ترکیه تا حضور در تیم های درجه پایین اروپایی. سال هاست دیگر در تیم های بزرگ دنیا نماینده نداریم و این روزها فقط علیرضا جهانبخش در بالاترین سطح فوتبال دنیا توپ می زند که البته این بازیکن هم اوضاع زیاد خوبی ندارد.

مهدی طارمی پس از درخشش در پرسپولیس به ریزه اسپور رفت اما زود پشیمان شد و برگشت اما بازگشتش با محرومیت همراه بود تا دوباره سودای لژیونر شدن را در خودش زنده کند و به قطر رفت. او پس از دو سال حضور در قطر حالا به ریوه‌آوه پرتغال پیوسته. این در حالی است که پرسپولیسی ها برای تقویت خط حمله خود به دنبال طارمی بودند و رقمی پیشنهادی سرخ ها دست کمی از قراردادش با تیم پرتغالی نداشت. اما او ترجیح داد به پرتغال برود تا فوتبالش را در اروپا ادامه دهد تا شاید بتواند در لیگ هایی همچون اسپانیا و فرانسه بازی کند. اما اگر به پرونده بازیکنانی که به هر قیمتی به حضور در اروپا تن داده اند نگاه کنیم می بینیم که آنها خیلی زود از تیم ملی و فوتبال ایران دور شدند و دیگر جایی در سطح اول فوتبال کشور ندارند. از سوشا مکانی و علیرضا حقیقی گرفته تا کاوه رضایی و .... بازیکنانی که در لیگ برتر ایران برای خودشان ستاره بودند و به تیم ملی هم دعوت می شدند اما دیگر جایی در تیم ملی ندارند.

 

خبرآنلاین 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2019-07-23 11:11:00
نظر دهید

۲ نظر
Saeed
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۷
سوزش لنگی ها مهدی جان زامبی های لنگی حمله کردن
بهزاد
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۱۵
اوج چرت و پرتو در این مطلب شاهدیم. یکی به این نویسنده بگه آخه احمق اگه به تو پیشنهاد بدن برو با تیم هفتم لیگ معتبر پرتغال که سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان اروپا رو داره با مبلغ 21 میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان قرارداد ببند میگی نه میام با پرسپولیس 5 میلیارد میبندم ده سال دنبال پولم میدوم؟ مغز خر خورده مگه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر