فهرست
فرانکفورت 2 - 1 بایرن؛ شکست غیرمنتظره
فرانکفورت 2 - 1 بایرن؛ شکست غیرمنتظره

فرانکفورت 2 - 1 بایرن؛ شکست غیرمنتظره

آی اسپورت - بایرن مونیخ که در سال 2021 نتایج پرفراز و نشیبی در بوندسلیگا گرفته، عصر امروز برابر تیم آماده فرانکفورت با نتیجه 1-2 مغلوب شد، اما همچنان با 49 امتیاز در صدر جدول باقی ماند.

فرانکفورت بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه 13 به گل رسید. روی ارسال کاستیچ از سمت چپ، کامادا با جایگری دقیق در محوطه جریمه موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

دقایقی بعد امین یونس که متوجه بیرون آمدن مانوئل نویر از دروازه شده بود از فاصله ای دور به قصد گلزنی ضربه زد، اما بدشانس بود که توپ او راهی به دروازه بایرن نیافت.

اما در دقیقه 31 امین یونس موفق به زدن گل دوم فرانکفورت شد. این بازیکن در سمت چپ محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه فوق العاده به گوشه دروازه زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

در دقیقه 39 بایرن مونیخ تا آستانه کم کردن اختلاف پیش رفت، اما در دو صحنه متوالی کوین ترپ برابر ضربات جاشوا کیمیچ و کینزلی کومان ایستادگی کرد و این فرصت از دست رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول و روی پاس به بیرون لروی سانه بود که اریک چوپو موتینگ فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-2 فرانکفورت به اتمام رسید.

در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم باز هم لروی سانه با ارسال خود برای بایرن مونیخ موقعیت سازی کرد، اما این بار ضربه سر کینگزلی کومان با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 53 بایرن بالاخره به گل رسید. لروی سانه با حرکتی تکنیکی از سمت راست وارد محوطه شد و ارسال زمینی او در دهانه دروازه با ضربه رابرت لواندوفسکی همراه بود و اختلاف به حداقل رسید.

در دقیقه 64 این بار کومان با ارسالی تماشایی درون محوطه برای تیمش موقعیت سازی کرد، اما این بار ضربه سر لئون گورتزکا راهی به دروازه نیافت و به بیرون رفت. دقایقی بعد باز هم لروی سانه آماده با حرکت از سمت چپ موقعیت خوبی را برای کومان مهیا ساخت، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و به بیرون زمین رفت.

در دقیقه 90 و با جلو کشیدن بازیکنان بایرن این کاستیچ و کامادا بودند که می توانستند کار را تمام کنند، اما مانوئل نویر دروازه را نجات داد تا در نهایت بایرن با نتیجه 1-2 مغلوب فرانکفورت شود.

 

     
آی اسپورت
2021-02-20 19:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر