فهرست
اهمیت انصاری‌فرد برای المپیاکوسی‌ها
اهمیت انصاری‌فرد برای المپیاکوسی‌ها

اهمیت انصاری‌فرد برای المپیاکوسی‌ها

آی اسپورت- رسانه معتبر ورزشی یونان با اشاره به شرایط نابسامان مهاجمان فعلی تیم المپیاکوس از اهمیت کریم انصاری‌فرد برای پرافتخارترین تیم باشگاهی این کشور خبر داد.سایت رادیو ورزش با انتشار ویدیویی از فیلم بازی کریم انصاری‌فرد در دربی آتن ضمن موشکافی دقیقه عملکرد این ملی‌پوش ایرانی در دقایق مختلف نوشت: امانوئل امنیکه (مهاجم نیجریه‌ای) یک بازی می‌کند و ۵ بازی غایب است! اوروس (مهاجم صربستانی) همچنان مشکل روحی و روانی دارد ... صفر! و محمد بن (مهاجم کوموری) ۴۰ روز است که بازی نمی‌کند.

این رسانه یونانی  با اشاره به کریم انصاری‌فرد نوشت: در چنین شرایطی وضعیت کریم انصاری‌فرد برای تیم المپیاکوس بسیار مهم است. به نظر می‌رسد او در بعضی از بازی‌ها خوب است و به غیر از بازی دربی برابر پائوک که واقعا خوب نبود در سایر بازی‌ها به تیم المپیاکوس کمک کرد و نزدیک به گلزنی قرار داشت. کریم مشارکت خوبی در کارهای گروهی دارد. در مناطق مختلف زمین خوب حرکت می‌کند و به طور کلی تاثیز مثبتی روی بازی دارد.

سایت رادیو ورزش یونان برای اثبات ادعاهای خود فیلمی از بازی کریم انصاری‌فرد در سوپر لیگ یونان منتشر کرد و نوشت: او در ۳۵ دقیقه اول همین بازی ۴ بار خطرساز ظاهر شد و واقعا ارزش این را دارد که کسی به آن توجه کند.

 

وبسایت نود

 

     
آی اسپورت
2017-11-11 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر