فهرست
سوال از بیرو؛ پس جت اختصاصی چه شد؟
سوال از بیرو؛ پس جت اختصاصی چه شد؟

سوال از بیرو؛ پس جت اختصاصی چه شد؟

آی اسپورت - در شرایطی که هنوز مدتی تا نقل‌وانتقالات زمستانی فاصله داریم، شایعات متعددی در مورد جدایی علیرضا بیرانوند از آنتورپ بلژیک به گوش می‌رسد. سیر تا پیاز داستان علیرضا را همه می‌دانند؛ اینکه سرمربی تیم نظری روی او ندارد و حتی درخشش برابر تاتنهام مورینیو هم باعث تغییر این نگاه نشد. گویا حتی اختلافاتی هم بر سر بیرانوند بین آقای سرمربی و مدیران باشگاه وجود دارد و در نهایت همه اینها بیرو را به جایی رسانده که به همین زودی ساز جدایی کوک کند. بنده‌خدا جهانبخش 3سال است در برایتون روی نیمکت می‌نشیند و جیک نمی‌زند، اما خب قصه بیرانوند فرق دارد. راستی یادش به‌خیر روزی که او برای جدایی از پرسپولیس عجله داشت و به‌شوخی می‌گفت: «مالک باشگاه جت اختصاصی برایم می‌فرستد.»

۱۵ ۳  
آی اسپورت
2020-12-25 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فقط قرمز
جمعه ۵ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۳۳
اول اینکه بیرو طالب پیشرفته و به دنبال بازیکردن برای پیشرفت دوم اینکه تقضیر بیرو‌نیست که تقصیر مدیرای آنتروپه که خلاف نظر مربی بازیکن گرفتن سوم اینکه شما نسور بالاخره تیمت به یه تیم درپیت بازیکن ترانسفر میکنه
فرهاد
جمعه ۵ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۳۹
همین افتخار بازی در مقابل تاتنهام از 10 سال بازی در تیم گمنام پرسپولیس مهم تر است این حسودها هنوز دنبال این هستند ثابت کنند هر کسی از پرسپولیس رفت نابود میشود. طارمی را ببینید حرف نزنید وقتی جلو تاتنهام بیرانوند درخشید پرسپولسیسی بود وکلی خبر که افتار پرسپولیس است وقتی اخراجش می کنند دنبال اینکه ثابت کنند چون از پرسپولیس رفت نابود شد. نویسنده محترم هنوز فرق بازی در لیگ قهرمانان اروپا و بازی در لیگ ایران و نهایت چند تا بازی در اسیا را نمی دانی ؟
۱
فرهاد
جمعه ۵ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۰۸
خوب می سوزی که شهامت انتشار نداری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر