فهرست
مک‌درموت: حتی در پاركينگ كمپ هم نبينمش!
مک‌درموت: حتی در پاركينگ كمپ هم نبينمش!

مک‌درموت: حتی در پاركينگ كمپ هم نبينمش!

آی‌اسپورت- منصوريان رفت. شايد فكر كنيد مهدی رحمتی می‌تواند راحت بازگردد ولی شک نكنيد تا وقتی ميک مک درموت مربی موقت استقلال است، رحمتی حتی اجازه ندارد اطراف زمين تمرين پيدایش شود! منابع خبری در استقلال فاش كرده‌اند مشكلات ميک با رحمتی به قدری عميق است كه حتی به اشكان نامداری گفته: «به رحمتی بگو حتی در پاركينگ محل تمرين هم نبينمت!» اشكان در حال حاضر مربی دروازه‌بان‌های استقلال است و جای بابازاده را گرفته است. كسی نمیداند اشكان پيغام را به رحمتی رسانده يا نه ولی قطعاً اگر هم رسانده باشد، به اين شكل نبوده. احتمالاً او به گوش رحمتی رساند كه در تمرين حاضر نشود و تا زمانی كه ميک مربی باشد، او نمیتواند كنار تيم باشد.

اما مشكل ميک و رحمتی از كجا شروع شد؟ ماجرا به اردوی ارمنستان بازمی‌گردد. ميک پيش از پايان اردوی تيم، به منصوريان گلايه رحمتی را می‌كند كه «درست تمرين نمی‌كند و وضعيت بدنی‌اش اصلاً خوب نيست.» منصوريان هم به رحمتی می‌گويد بايد آماده‌تر شود. مهدی كه اين را می‌فهمد، با ميک چپ می‌افتد. رابطه آنها در چشم به‌هم زدنی تيره و تار میشود. مربی ايرلندی از همان ابتدای فصل مخالف بازی دادن به مهدی رحمتی است و چند بار اين را به منصوريان ميگويد. اوج اختلاف قبل از بازی با سايپا پيش می‌آيد. منصوريان و كادر فنی‌اش تصميم ميگيرند رحمتی را نيمكت‌نشين كنند و حسينی را در تركيب بگذارند. ميک هم از جمله اثرگذاران روی اين اتفاق است. بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال هم پس از جلسه فنی سراغ منصوريان ميرود و ميگويد رحمتی بايد مقابل سايپا بازی كند و... در چشم به‌هم زدنی منصوريان نظرش برميگردد و تصميم ميگيرد مهدی رحمتی را دوباره در تركيب بگذارد. وقتي مک درموت متوجه اين موضوع ميشود، از دست سرمربی شاكی ميشود كه «چرا در جلسه فنی یک حرف ميزنی و موقع تصميم‌گيری يک كار ديگر ميكنی؟» رحمتی در تركيب قرار ميگيرد و يک پنالتی ميدهد و ميک هم بعد از بازی دوباره شاكی است.

خلاصه منصوريان هم كم‌كم به اين نتيجه ميرسد بايد رحمتی را بيرون بگذارد ولی همچنان مهدی را بازی ميدهد و ميک هم همچنان شاكی است. سرانجام منصوريان و مهدی بدجور به مشكل ميخورند و سرمربی استقلال رحمتی را اخراج ميكند. تيم ذوب‌آهن را نميبرد و منصوريان ميرود تا ميک موقتاً جايش را بگيرد. بعضی‌ها كه در جريان نبودند تصور ميكردند حالا با رفتن سرمربی و حضور مک درموت، رحمتی به تمرين بازميگردد اما دريغ از اينكه او به مهدی پيغام ميدهد اطراف محل تمرين هم پيداش نشود!

خبرورزشی

۳۹ ۵  
آی اسپورت
2017-09-24 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فرامرز
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
ناآمادگی رحمتی چیزی بود که همه مردم و هواداران به وضوح می دیدند. دلیل دیگری بر بازیکن سالاری تیم منصوریان
Rezaheydari
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
اگر میک فقط رحمتی رو از استقلال اخراج کنه به اندازه ده سال خدمت کرده بهمون
احمد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
خبربازي!!!!!خوبه ولي نه تا اين حد خداييش. اگه رحمتي يا ميك رو صدا ميكردند كه بيايد از اختلافتون بگيد نميتونستند اينقد جذاب بگن.اخر داستانسراااااايي.
رضا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۷
کلا رحمتی با همه مشکل داشت
تمام مربی ها از نظر ایشون بد بودن و و ایشون خوبه
کلا غده سرطانی استقلال اینجور بازیکنا هستن
بهزاد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
وقتی که کیروش رحمتی رو از تیم گذاشت کنار همه جوگیر شده و از رحمتی حمایت کورکورانه کردند . بیشتر رسانه ها کار لابی گری برای برگشتن به تیم ملی برای رحمتی انجام میدادند . کسی که حتی حاظر نبود توی تلویزیون از کاری که کرده بود از مردم عذر خواهی بکنه . ولی زمان همه چیز رو روشن کرد کسی که با کارش در تیم ملی میتونست تیم رو از رفتن به جام جهانی محروم کنه . حالا نوبت استقلاله . مدیریت درست میتونه در سرنوشت این تیم تاثیر گذار باشه . مربیان ایرانی باید شجاعت داشته باشند و مدیریت امثال کیروش رو سرلوحه کار خود قرار بدند و یک بار برای همیشه ریشه بازیکن سالاری رو از این فوتبال دور کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر