فهرست
هدف جدید پرسپولیس؛ شکستِ رکورد «شکست ناپذیری»
هدف جدید پرسپولیس؛ شکستِ رکورد «شکست ناپذیری»

هدف جدید پرسپولیس؛ شکستِ رکورد «شکست ناپذیری»

آی اسپورت – در لیگ برتر ایران دو تیمی که در هفته‌های اخیر بدون شکست بودند در آخرین بازی خود به نتایجی متفاوت رسیدند. پرسپولیس با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان به هفدهمین بازی بدون باخت خود رسید. فولاد اما داستانی متفاوت داشت، این تیم در اهواز به پیکان باخت تا به شکست ناپذیری خود پایان داد. فولاد پس از ۱۷ هفته باخت.

رکورد شکست ناپذیری در لیگ هفدهم تا اینجای کار ۱۷ هفته بوده که فولاد و پرسپولیس به آن رسیدند. با این تفاوت که پرسپولیس می‌تواند آنرا افزایش دهد. پرسپولیس در هفته بیست و چهارم میزبان استقلال خوزستان است و با شکست نخوردن در این بازی می‌تواند به ۱۸ هفته نباختن برسد و رکوردی جدید در لیگ برتر ثبت کند.

پارس جنوبی جم اولین تیم شکست‌ناپذیر لیگ هفدهم لقب گرفت، این تیم شگفتی‌ساز ۱۱ هفته بدون باخت را تجربه کرد تا اینکه در هفته دوازدهم مغلوب فولاد خوزستان شد. فولاد که نوار شکست‌ناپذیری پارس جنوبی را قطع کرد خودش موفق شد به حدنصاب جدیدی در این فصل برسد و حالا پرسپولیس فرصت رکوردشکنی دارد. این تیم در بازی هفته هفدهم خود مقابل نفت تهران به دوازدهمین هفته بدون شکست خود رسید و رکورد جدیدی در لیگ هفدهم ثبت کرد.

استقلال پس از ۱۱ بازی بدون باخت، دو هفته پیش به ذوب آهن باخت. ذوب آهن هم پس از خراب کردن رکورد استقلال خودش پس از هشت هفته مغلوب شد. نفت تهران قبل از آمدن هومن افاضلی حداکثر دو هفته بدون باخت را تجربه کرده بود اما هم اکنون شش هفته است که نمی‌بازد. سایپا هم ششمین هفته بدون باختش را پشت سر گذاشت. نفت تهران و سایپا می‌توانند رکورد خود را بهتر کنند. با این حال هیچ تیمی نمی‌تواند تا پایان فصل به رکورد ۱۷ هفته پرسپولیس و فولاد برسد. پرسپولیس اگر به استقلال خوزستان نبازد قطعا رکورد شکست ناپذیری در لیگ هفدهم را به نام خود ثبت کند.

رکورد ایران؛ ۲۱ هفته

پرسپولیس پس از رسیدن به ۱۸ هفته نباختن به فکر شکستن یک رکورد دیگر هم خواهد بود. رکورد شکست ناپذیری در لیگ برتر ۲۱ هفته است. سپاهان در لیگ دهم این رکورد را ثبت کرد و پرسپولیس در لیگ پانزدهم موفق به تکرار آن شد. پرسپولیس برای برابری با این رکورد به ۴ دیدار دیگر نیاز دارد. مطمئنا سخت ترین گردنه در مسیر رکوردشکنی پرسپولیس، دربی خواهد بود. قرمزها برای رسیدن به رکورد ۲۲ بازی نباختن نباید به استقلال خوزستان، استقلال، سایپا، پدیده و پارس جنوبی جم در دیدارهای پیش رو ببازد.

 

90tv

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-02-17 12:51:00
نظر دهید

۵ نظر
رضا
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۵
رکورد به چه درد میخوره؟
۴
عمر خری بین هستم
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
خخخخخ دلم برا آقای گلی دوباره تنگ شده!!
۲ ۲
الف
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
خودتم میدونی که اون بازی دیگه هیچوقت تکرار نمیشه
۷
ب
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
انقدر از دکل بالا رفتی دکل شکست مصدوم شد همینو میخواستی
۵
یونس
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۲
پرسپولیس هر روز بهتر از دیروز فوق العادس این تیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر