فهرست
گلزنی خارجی‌ها بعد از 5 ماه: پریموف آبروی برانکو را خرید؟
گلزنی خارجی‌ها بعد از 5 ماه: پریموف آبروی برانکو را خرید؟

گلزنی خارجی‌ها بعد از 5 ماه: پریموف آبروی برانکو را خرید؟

آی اسپورت - خارجی‌های پر سر و صدای پرسپولیس، برای اولین بار در جام حذفی توانستند برای این تیم گل بزنند. فصل پیش، جری بن‌سون مهاجم خارجی پرسپولیس آمار خوبی در این تیم داشت و با وجود تعداد بازی‌های کم، گل‌های حساسی برای آن‌ها زد. پس از بن‌سون، برانکو سراغ خرید خارجی‌های عجیب رفت و این فصل بازیکنانی مثل پریموف، پلیانسکی، گولچ و رادشوویچ را خرید. هیچکدام از آن‌ها، در 7 هفته ابتدایی لیگ آمار خوبی برای پرسپولیس نداشتند اما پریموف با گلزنی در بازی امروز توانست حداقل دوران بدون گل خارجی‌های پرسپولیس را تمام کند.

روز سوم اردیبهشت امسال، بن‌سون با دو گل به استقلال اهواز باعث برد پرسپولیس در خانه حریف شد. بعد از آن، بن‌سون دوباره روی نیمکت رفت و فرصت گلزنی برای پرسپولیس را پیدا نکرد. پریموف و دیگر خارجی‌های پرسپولیس هم این فصل همیشه روی نیمکت بودند و در دقایق کوتاه حضورشان، کارنامه خوبی نداشتند. پریموف یک بار در موقعیت آفساید، به استقلال گل زد و امروز توانست اولین گل رسمی‌اش را وارد دروازه حریف کند.

 

 

کد خبر: 9406

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-09-30 17:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
برانکو اگه دنبال جمع کردن آبرو بود که نمیرفت دلال بشه. الان هم همه تقصیرها رو میندازه گردن کیروش و سازمان لیگ.
این بابا اومده پورسانت بگیره واسه دلالی وگرنه شما به بازیکنهایی که خریده نگاه کنین. دروازه بان اورده جلو تیم دسته دویی همه پنلاتی ها رو خلاف جهت میره!!! دوتا بازیکن از اوکراین اورده شدن ذخیره ذخیره ها!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر