فهرست
چوب خط پر شد/ استقلال به قدر فصل گذشته باخت
چوب خط پر شد/ استقلال به قدر فصل گذشته باخت

چوب خط پر شد/ استقلال به قدر فصل گذشته باخت

آی اسپورت – باخت مقابل استقلال خوزستان چهارمین باخت فصل استقلال بود. آبی‌‎ها این 4 شکست را در 17 بازی متحمل شده‌اند که میانگین تقریبی نزدیک به یک باخت در هر 4 بازی را نشان می‌دهد. نکته قابل توجه این است که استقلال در پایان لیگ پانزدهم هم در 30 بازی 4 باخت داشت و در این فصل تا هفته هفدهم با باخت های کل فصل پیش برابری کرد. این آمار وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانیم آبی‌ها فصل گذشته تا هفته بیست و پنجم فقط 2 بار باخته بودند و در 5 بازی آخر خود دو شکست دیگر مقابل پرسپولیس و تراکتورسازی متحمل شدند. اگر قرار به مقایسه باشد، چوب‌خط باخت برای تیم منصوریان تمام شده و تیم او تا پایان فصل دیگر نباید شکست بخورد.

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-01-17 19:49:00
نظر دهید

۵ نظر
امید
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۸
حداقل سه تا باخت دیگه روشاخشه
۳
هرمز
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
کل کادر فنی باید اخراج بشن.
۴
واقع بين
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
واقعا مايه تاسفه ..منصوريان جوانان استقلال و ستاره هاي ديگر اين تيم رو به نابودي ميكشونه و اونها رو تلف ميكنه !!!!
۳
محسن
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
لجن،تازه پارسال بهش برخورده بود که مظلومی و قلعه نوعی گفته بودند نیمکت استقلال برای یکی مثل منصوریان زود است!!!با اخم تخم جواب داده بود من نمیام تا با تجربه ها بیایند.حالا دیدی که هم زود بود و هم این قبا به تن شما گشاد.بدبخت مظلومی و قلعه نوعی تا هفته های اخر،در صدر بودند لااقل روان هوادار تا هفته های اخر راحت بود و هر کس و ناکسی براش کری نمیخواند.امسال صفر تا صد تحقیر و تحقیر و تحقیر.به اندازه کافی به کثافت کشیدی تیم را،لطفا رضایت بده و برو.
مرتضی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
من بعید میدونم استقلال با منصوریان پیشرفتی داشته باشه. اینهمه بازیکن داریم بعد جلوی استقلال خوزستان که تیم متوسطیه راحت میبازیم. تیم احتیاج به یه شوک داره. کاش یه مربی خارجی بیارن هر چی باشه از منصوریان خیلی بهتره. خسته شدیم از بس تحقیر شدیم چقدر تحمل کنیم؟ کرانچار هم تجربه حضور تو لیگو داره و مربی خوبیم هست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر