فهرست
کنفرانس رئال-سوسیداد؛ حامی بازیکنانم هستم
کنفرانس رئال-سوسیداد؛ حامی بازیکنانم هستم

کنفرانس رئال-سوسیداد؛ حامی بازیکنانم هستم

آی‌اسپورت- زیدان، در مصاحبه مطبوعاتی پیش از بازی با سوسیداد حاضر شد.

بازی با سوسیداد: فردا هواداران پشت تیم خواهند بود، این مهمترین چیز است که ما با آن‌ها هستیم و آن‌ها با ما هستند. با حمایت هواداران همیشه در بازی‌ها برنده هستیم. به آن‌ها باور دارم، آن‌ها انتظارات زیادی دارند و این برای ما خوب است. با حمایت‌شان مطئنم که بازی را می‌بریم، هیچ شکی وجود ندارد. در کل نگران نیستم. ما مقابل تیمی قرار خواهیم گرفت که کار را خیلی سخت می‌کند. آن‌ها پیشرفت کرده‌اند و در مسیر پیروزی قرار دارند. آن‌ها هر لحظه می‌توانند برای شما مشکل‌ساز شوند.

دنیلو: آماده است تا بازی کند و همیشه می‌خواهد نقش داشته باشد. او خود را گم نمی‌کند و در بازی خود شخصیت و اعتماد به نفس دارد. به کمک هم‌تیمی‌های خود و مخصوصاً کسانی که برای تشویق ما به ورزشگاه می‌آیند نیاز دارد. او آماده است.

بنزما: او فصل فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کند. می‌دانیم درون زمین چه کارهایی می‌تواند بکند و هواداران همیشه انتظارات بالایی از بازیکنان خود دارند. او از شخصیت لازم برای قبول این مسئله برخوردار است. او از حمایت من هم برخوردار است و هرگز خود را گم نخواهد کرد. همیشه پشت او خواهم بود، و زمانی که بازیکنان از بیرون مورد انتقاد قرار می‌گیرند، این حمایت بیشتر می‌شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-29 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۳
سه چهار تا پیروزی پشت سرهم می تونه تیم رو در شرایط خوب قرار بده اختلاف رو باید با تیم های دیگه بیشتر کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر