فهرست

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

باید قبول کرد که #عرب بدتر از #گرشاسبی و #افتخاری و گرشاسبی بدتر از #فتحی و #افشارزاده بوده اند. #طاهری هم بهتر از دو مدیر بعدی #پرسپولیس. اما برگ برنده #برانکو باعث می شود تا نتوان به راحتی با فتحی و افشارزاده مقایسه کرد. هواداران #استقلال چون طعم برانکو را نچشیدند، گمان کردند #وزیر با استقلال عناد دارد. هواداران پرسپولیس هم چون طعم جام های برانکو زیر زبانشان مانده بود، متوجه نشدند که چه مدیران بی کفایتی بلای جان تیمشان شده است.
آی اسپورت
2019-06-08 23:15:04
نظر دهید

۹ نظر
mj
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۱۹
بینندگان عزیز تحلیل آب دوغ خیاری رو ملاحظه میفرماین ؟!!!
اصلا تو باشگاه پیروزی و استقلال مدیرعامل کاره ای نیست، تصمیما از بالاس اینا فقط واسه ظاهر قضیه س
۸ ۱
HHEE
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۳۴
گاوی مثل تو الان باید تو کشتارگاه باشه ولی بخاطر اینکه تو عصر تکنولوژی هستیم اینجا داری با استفاده از مغز کوچیکت کامنت میذاری.
mj
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۱۹
بینندگان عزیز تحلیل آب دوغ خیاری رو ملاحظه میفرماین ؟!!!
اصلا تو باشگاه پیروزی و استقلال مدیرعامل کاره ای نیست، تصمیما از بالاس اینا فقط واسه ظاهر قضیه س
۵
ایلدروم
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۰۷
در بی کفایتی مدیران استقلال که هیچ شکی نیست ولی محال هست در یک مجموعه شرایط مدیریتی افتضاح باشه و مربی بتونه تو اون تیم چند سال نتیجه بگیره اگر شرایط مدیریت پرسپولیس مثل استقلال بود یورگن کلوپ هم نمی تونست با این تیم نتیجه بگیره...در ضمن شرایطهر فصل استقلال تو نقل و انتقالات و ببینید تا دقیق با معنا و مفهوم عناد آَنا بشید
حمیدرضا سرخپوست
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۳۱
شما چون نتیجه نمیگیرید این حرفا رو میزنید و الا یه نگاه به لیست بازیکنایی که از پرسپولیس از اول حضور برانکو بازیکن های تاپی که حدا شدن بندازید ! طارمی ، مسلمان ، رضاییان ، احمدزاده ، محرمی ، سروش توی حضور اولش ، لوکا ماریچ یه مدافع با کلاس بالا که بخاطر مشکلات مالی نموند ، وحید امیری ، مهرداد پولادی حتی و .... خیلی بازیکن شاخص از پرسپولیس جدا شدن به دلیل نا لیاقتی مدیران و یا مثل صادقیان انضباطی اما پرسپولیس نتیجه گرفت چون یه مربی خوب داشت !
۸
امیر
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۹
آقای محترم برو طلبایی که اسپانسر مشترک دوتیم به استقلال داره رو نگاه کن همون اسپانسر به گفته آقای عرب با تیم شما تسویه کرده ... استقلال یه زمین تمرین درست حسابی نداشت در حالی که پرسپولیس کنار بایرن مونیخ کمپ میزد واقعا فک میکنی پول تیم رو ندادن و زمین تمرین جور نکردن و اردو خوب به مربی ربط داره اگه اینجوری فک میکنی باید بگم هیچی از فوتبال متوجه نمیشی
۹
امیرعباس
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۲۷
فعلا رکوردش دست بهروشه بیشتر بدو پسر#رکورد پاخواری از برانکو
ُ سهام
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۴۶
حداقل یه دلیل برای نوشتت میاوردی بعد میگفتی " باید قبول کرد "
همینطوری از سر شکم سیری که نمیگن " باید قبول کرد "
۸
...
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۴۶
همین نظرات رو بخونید تا بفهمید کیسه جماعت کلا پررو و طلبکاره. جدیدا وزیرجوان! هم واسشون وارد عمل شده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر