فهرست
اعتراض به بخشش بن عطیه؛ کجای دنیا؟
اعتراض به بخشش بن عطیه؛ کجای دنیا؟

اعتراض به بخشش بن عطیه؛ کجای دنیا؟

آی اسپورت - در حالی که مهدی بن عطیه مدافع مراکشی تیم فوتبال الدحیل قطر در بازی با الشارجه امارات از زمین اخراج شده بود، اما لحظاتی قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب این بازیکن را بخشید و در بیانیه‌ای اعلام کرد که طبق نتیجه بازرسی کمیته انضباطی و اخلاق AFC بن عطیه از تعلیق در هر دیداری آزاد بوده و می‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند، ضمن این که جریمه‌ای هم برای وی در نظر گرفته نمی‌شود.

بخشش بن عطیه درست حدود سه ساعت قبل از بازی الدحیل و پرسپولیس اعتراضات مسؤولان باشگاه ایرانی را به دنبال داشت. بر همین اساس علیرضا اشرف گفت: این کار واقعا شائبه برانگیز و عجیب و غریب است. هیچ جای دنیا 2 ساعت مانده به بازی بازیکنی که در چنین تورنمنتی محروم است را نمی‌بخشند.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بلافاصله از طریق ارتباط‌هایی که در AFC داشتیم دست به کار شدیم و به بخشش محرومیت بن عطیه اعتراض کردیم. بر همین اساس مراتب ناراحتی و اعتراض خود را به گوش مدیران AFC رساندیم زیرا واقعا تصمیم عجیب و غریبی اتخاذ شده است. نامه اعتراض رسمی خود را هم برای AFC ارسال می کنیم.

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-09-21 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پدرام
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۱۴
واقعا فاجعه اس...اول اینکه توی صحنه کاملا دستش باز بود و به عمد هم باز بود برای جلوگیری از مهاجم حریف ولی اخراج نداشت...کجای دنیا همچین اتفاقی میفته که بازیکن حریف رو ببخشن؟!! اشتباه داور بوده و داور باید محروم بشه نه اینکه بازیکن حریف رو ببخشن اگر قرار به اصلاح اشتباهات داوری باشه بازی الدحیل و الشارجه دوباره باید برگذار بشه چون تاثیر مسقیم داشته توی نتیجه و همه ی اینا به ضرر پرسپولیسه...میتونستن بازی رو به تعویق بندازن الان هم اگر عرضه داشته باشن حتی میتونن از ای اف سی به دادگاه بین الملی شکایت کنن چون تاثیر مسقیم گذاشته توی نتایج...عادت داریم فقط شکایت های به حقی که از تیم میشه مثل پرداخت نکردن حقوق بازیکن و مربی رو میبریم CAS؟؟؟ یه بار درست و حسابی از ای اف سی شکایت بشه دیگه از این شیرین کاری ها نمیکنه...کفاشیان کجایی با این همه ادعا؟!!! فقط بلدین...مشخصه دیگه...لطفا بچاپ از باخت پرسپولیس اینقدر ناراحت نیستم که از این اتفاق ناراحتم...
۳
صدف
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۳۱
فاجعه نویسنده این مطلبه که نمیدونه اعراب قطر رو تحریم کردن.اعضا کمیته انضباطی ای اف سی از بحرین و عربستان هستن که دشمن قطر هستند و به درستی کارت بن عظیه رو با شرافت باطل کردن.یک جای آسیا هم که بخوان تلاش کنن حرفه ای بشن و حرفه ای فکر کنن ایرانیا نمیذارن.تاسف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر