فهرست
عصبانی‌ترین برانکو؛ خشم در فولادشهر
عصبانی‌ترین برانکو؛ خشم در فولادشهر

عصبانی‌ترین برانکو؛ خشم در فولادشهر

آی اسپورت – عصبانی ترین برانکوی سه فصل اخیر را در اصفهان و در فولادشهر دیدیم. برانکو در طول بازی بارها به تصمیمات زرگر و کمک‌هایش اعتراض کرد و طوری حرص می‌خورد که به نظر می‌رسید این حرص و جوش‌ها می‌تواند سلامتی‌اش را به خطر بیندازد. برانکو در پایان مسابقه آنقدر عصبانی بود که حتی خوش و بش جالبی هم با قلعه‌نویی نداشت و برای نخستین بار طی این سه فصل به خاطر عصبانیت از داوری در نشست مطبوعاتی بعد از مسابقه شرکت نکرد. برانکو که به شدت از این اتفاقات ناراحت است دیروز در حاشیه جلسه معرفی اسپانسرش در پاسخ به اینکه چرا در نشست خبری بعد از بازی شرکت نکرده گفت: «شما وضعیت داوری را دیدید. من به نشست خبری نرفتم چون نمی‌خواستم در آن سیرک شرکت کنم، چون برای صدمین بار بود که آن اشتباهات علیه ما صورت می‌گرفت! داور پنالتی ما را نگرفت و هر دو گل ذوب‌آهن نیز در شرایط خطا به ثمر رسید. در ضمن یک بازیکن این تیم هم باید در همان نیمه اول اخراج می‌شد که این اتفاق نیفتاد. با این حال همه مرا مقصر این باخت می‌دانند.»

پرسپولیسی‌ها و برانکو می‌گویند تیم‌شان به لحاظ فنی و فوتبالی نمایش قابل قبولی ارائه داده و برتر از ذوب آهن بوده. در واقع بازیکنان و کادر فنی این تیم می‌گویند بازی در بدترین شرایط 50-50 بوده و غیر از اشتباهات فردی که منجر به دریافت گل شد و البته وزش باد شدید که روی کیفیت مسابقه تاثیر منفی گذاشته و در ثبت هر سه گل بازی تاثیر داشت، اشتباهات داوری مهم‌ترین دلیل شکست چهارم‌شان در این فصل بوده است.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند در دو باخت اخیر به سایپا و ذوب آهن اشتباهات داوری نقش اول را ایفا کرده و برای اثبات حرف‌های‌شان در بازی فولادشهر چند صحنه مشکوک دست به دست در فضای مجازی و بین هواداران این تیم می‌چرخد. اولی مربوط به دقیقه 33 مسابقه است که محمدرضا حسینی هافبک کناری میزبان با خطای شدید پای کمال کامیابی‌نیا را می‌زند و زرگر داور مسابقه با اینکه به نشانه خطا در سوتش می‌دمد از دادن کارت زرد به بازیکن میزبان امتناع می‌کند. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که حسینی دقیقه 26 بازی کارت زرد گرفته بود و اگر زرگر اعلام خطا کرد باید کارت زرد دوم را هم به او می‌داد اما عجیب اینکه داور در این صحنه با وجود اعلام خطا می‌گوید: «اصلا هیچ برخوردی نداشته!» با این اشتباه بزرگ، حسینی در زمین می‌ماند و با ارسال دو پاس گل مهم‌ترین نقش را در پیروزی ذوب آهن ایفا می‌کند در صورتی که اگر اخراج می‌شد میزبان باید یک ساعت ده نفره بازی می‌کرد و شرایط بازی کلا عوض می‌شد.

در نیمه دوم دقیقه 57 هم توپ با پاس پشت پای نوراللهی به دست نژادمهدی می‌خورد که می‌توانست پنالتی باشد اما داور اصلا این صحنه را نمی‌بیند. زرگر که در نیمه دوم قضاوت بدتری داشت در ده دقیقه پایانی اشتباهات دیگری هم مرتکب شد. او ابتدا خطای واضح مدافعان میزبان روی نوراللهی پشت محوطه جریمه را ندید و دقیقه 86 ساندویچ شدن فرشاد احمدزاده بین دو مدافع ذوبی را خطا تشخیص نداد که این اتفاق خشم عجیب برانکو را برانگیخت و سرمربی پرسپولیس به داور پنجم تاخت. درست چند ثانیه بعد از این صحنه بود که پرسپولیس گل دوم را خورد در حالی که اگر داور خطا روی احمدزاده را می‌گرفت شاید نتیجه برعکس می‌شد یا با تساوی به پایان می‌رسید.

 

ایران ورزشی

۷۳۱ ۸  
آی اسپورت
2018-04-24 12:52:00
نظر دهید

۸ نظر
زرگر چشمکی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
خدا امیر خان و سعید آذری رو نگه داره - بار چندم بازی ذوب و پرسپولیس رو اشتباهات البته غیر عمد انجام دادم و

یه بازنشستگی تپل جمع کردم امید وارم وضع اصفهانی ها بهتر بشه و بازیهای سپاهان پرسپولیس رو هم من قضاوت کنم

اصفهانیان ابله هم که ماله میکشه اون به نام یزدان بخشاینده هم که نمیفهمه

محمد یوسفی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
خدا شاهد است بازی شروع شد گفتم باز زرگر اس تق لا لی امروز کار دست پرسپولیس میدهد جالب است مدیرعامل ذوب آهن آقای آذری پایان بازی از خوشحالی داشت سکته میزد من نمی دانم وجدان زرگرراحته با این سوت زدن علیه پرسپولیس انشاالله خدا ازش نگذرد
زرگر چشمکی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
خدا کجاست ؟؟؟اینا اشتباهات غیر عمده برادر جان تاج -حالا بد شانسی پرسپولیسه که قبل از کارت به کارت همش

به نفع سپاهان اشتباه میشد الان به نفع ذوب اهن اصلا هم قضیه قضیه تدبیر اصفهانی نیست

تازه شانس آوردید من پنالتی نگرفتم - برید خدا رو شکر کنید -اون داور بازی رفت که یه پنالتی تابلو گرفت چی شد ؟؟؟خدا کجا بود ؟؟
عباس
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
برادر من وجدان کیلو چنده. پولو بچسب. چند ماه دیگه مدرسه ها تعطیل میشه زرگر با رشوه هایی که تو این فصل گرفته با خانوم بچه ها پا میشن میرن سفر دور اروپا
عباس
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
از همه بدتر اینکه اصفهانیان گفته زرگر قضاوتش خوب بوده به نظرتون با این نوع مدیریت داوری رشد میکنه ؟
۲
معین
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
عجب کمدینیه این برانکو!!خداویش تو شومنی و تیارت اومدن مرزهایی رو جابجا کرد!!
111
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۰
اینکه که بخوایین لقب سرمربی تون شوفر رو به کسی نسبت بدین ته خنده اس همه این شوفر شومن رو میشناسن برانکو رو هم میشانسن تیارت رو بازی با پیکان دیدی اونجایی که بعد گل سوم سرمربیت از خوشی خشتک دروند و رفت طرف سرمربی رقیب
۲
کسانيکه ما در پژي گندشناس رو مورد عنايت قرار دادند
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
چرا برانکو بعد از اینکه اولین دربی خودش رو به کمک داور برد صداش در نیومد ؟ چرا اون موقع قبل از کارشناسان داوری کسی نگفت پنالتی روی امید ابراهیمی در دربی 80 چی شد ؟ در مورد بنگر و بازی فوق العاده اش با پیراهن تراکتور جلوی لنگیا نظرتون چیه ؟ چرا بنگر قبل از بازی حساس تراکتور با لنگیا باید عکس پروفایلش رو به برد ناجوانمردانه لنگیا در دربی 82 اختصاص بده ؟

بازی امسال با سپاهان زننده پاس گل دوم لنگیا فرشاد احمدزاده چرا اخراج نشد ؟ داوری عالی بود برانکو ؟ یا بازی با پدیده امسال که دقیقه 18 وقتی بازی مساوی بود یک پنالتی برای پدیده نگرفت ؟ داوری عالی بود برانکو ؟ بازی رفت با سایپا ؟ اعتراض علی دایی به پنالتی نگرفته شده به نفع سایپا ؟ چرا اون صحنه پنالتی رو حتی نود نشون نداد ؟ دربی رفت امسال و پنالتی نگرفته شده برای استقلال ؟

https://as6.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/27d5cb74287fd8963f5035cec35959bc2465060-360p__12190.mp4
https://www.ilnanews.com/fa/tiny/news-278003

چرا اون موقع که در بازی پدیده ذوب آهن امسال استاد خلعتبری جلوی چشم زرگر توی محوطه جریمه دایو زد هیچ رسانه ای هیچی نگفت ؟ چرا همون بازی وقتی گل اول پدیده با اشتباه واضح زرگر بدست اومد هیچ رسانه ای چیزی نگفت ؟

https://as11.asset.aparat.com/aparat-video/64cb7ab3d3913c7948fa10c3d713ce488438849-360p__63411.mp4
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر