فهرست
حمله جدید دیه‌گو/ ترامپ، هیلاری، واتیکان و پله
حمله جدید دیه‌گو/ ترامپ، هیلاری، واتیکان و پله

حمله جدید دیه‌گو/ ترامپ، هیلاری، واتیکان و پله

آی اسپورت- دیگو مارادونا بدون تردید یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های فوتبالی در سراسر جهان است؛ اسطوره فوتبال آرژانتین هراز چند گاهی با صحبت‌های عجیب خود جنجال‌سازی می‌کند و این اتفاق روز گذشته بار دیگر تکرار شد. مارادونا پس از آن‌که سفیر حسن نبیت تیم ناپولی شد، در ملاقات با خبرنگاران تیترهای جنجالی ساخت.

هیلاری و ترامپ خسته‌کننده‌اند: مارادونا این روزها کلا سر کیف است و مدام دوست دارد خود را نزدیک به مقامات جدید فیفا نشان دهد. او که همیشه رابطه خوبی با فیدل داشته و خود را یک مبارز چپی معرفی کرده است، باز از فیدل کاسترو سخن گفت: «من ٨ ساعت با او صحبت کردم و دوست نداشتم حتی یک‌بار هم پلک بزنم، اما اگر یک دقیقه بخواهید با هیلاری یا ترامپ حرف بزنم، قبول نخواهم کرد. تماشای آنها هم برایم خسته‌کننده و بیهوده است. من با چاوز هم هم‌صحبت شدم و این برای من افتخاری بزرگ است».

پلاتینی و بلاتر دزد هستند: او که به شدت از پلاتینی و بلاتر بیزار است، وقتی با سوالی درباره حضور این دو نفر در فوتبال مواجه شد، تأکید کرد: «بلاتر و پلاتینی؟ اینجا؟ ما این‌جا دزد نداریم، آن دو نفر ٢ دزد بین‌المللی هستند، اگر این طرف‌ها هستند بگویید مراقب وسایل خود باشیم».

طعنه به پله: او فرصت را برای طعنه زدن به رقیب اسطوره‌ای‌اش یعنی پله که این روزها هم بیمار است و هم در تشکیلات جدید فیفا خیلی خواهانی ندارد، از دست نداد. مارادونا درباره پله گفت: «او یک عروسک درباری است.»

واتیکان معدن طلای دنیاست: مارادونا البته این‌قدر سر حال بوده که پاپ، هموطنش را هم بی‌نصیب نگذاشته است. او که همراه با پاپ و مسی، سه ستاره محبوب آرژانتینی‌هاست، درباره هموطنش سخن گفته و از او به نیکی یاد کرده اما گفته واتیکان معدن طلای دنیاست درحالی‌که هدف دین باید کمک به گرسنگان باشد. این همه طلا در واتیکان جمع شده اما کلی گرسنه در آفریقا، مسیحی هستند و سهمی از این همه برق طلا ندارند.

 
۱    
آی اسپورت
2017-01-18 03:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر