فهرست
جواد، همان خیابانی همیشگی
جواد، همان خیابانی همیشگی

جواد، همان خیابانی همیشگی

آی اسپورت - در شبی که صد هزار نفر به ورزشگاه آزادی رفتند تا صعود پرسپولیس را از نزدیک ببینند، مسئولان تلویزیون همه تلاش‌شان را کردند تا بدترین جلوه ممکن از این حضور مهیج به ثبت برسد. آنها طرح موزاییکی ابتدای مسابقه را پوشش ندادند، صدای ورزشگاه را کم کردند و از همه مهم‌تر اینکه بازی را به جواد خیابانی سپردند؛ گزارشگری که هنوز فکر می‌کند اگر بگوید «دفع توپ شجاعانه شجاع خلیل‌زاده» یا «نوراللهی نور به ورزشگاه میاره» واژه‌سازی‌های خلاقانه‌ای انجام داده! خیابانی از همان سلام و علیک اول بازی نشان داد زیاد حال و حوصله ندارد. او ظاهرا تنها فوتبالدوست ایرانی بود که خبری از طعنه تن‌کاته به جلال حسینی نداشت و بعد از گل کاپیتان اشاره‌ای به این موضوع نکرد. البته آقا جواد عمده وقتش را درگیر قدردانی از عوامل برگزاری بازی بود و فقط کم مانده بود به سبک دهه شصت از امپکس و نودال تشکر کند!

 
۳۴ ۷  
آی اسپورت
2018-05-16 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
آرش6
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
کلا واسه مسیولان حکومت زور داره تیم مردم بیاد بالا -همه امکانات واسه تیم محبوب خودشون باید باشه
لنگ حقیر آسیا
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۴
یعنی نحوه گزارشاش روز به روز تو مخ تر از قبل میشه!!! از همه تو مخ تر این تعصبات مسخرش تو گزارش بازیهای تیم های ایرانی با یه تیم خارجی هست. کلا هربار که بازیکنای لنگ تو محوطه جریمه تمارض میکردن و الکی خودشونو رو زمین مینداختن هوچی گری میکرد که پنالتی بود و داور پنالتی لنگو نگرفت!!! مثلا فکر میکرد سر هر تمارض لنگ حنجرشو پاره کنه که پنالتی بوده صداش به داورم میرسه و داورم تحت تاثیر گزارش اون واسه لنگ 10 تا پنالتی میگیره!!!!
کیسه مفلوک آسیا
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
خدا لعنت کنه کسیکه تخم لق تو رو شکست!
تُرُبچه
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
بهتر است عنوان مطلب را اینجور خواند: خیابانی، همان "جواد" همیشگی :)
jabi
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۴
بعد از بازی پرسپولیس تلویزیون ملا سریع جمع کرد رفت تو استودیو و حوشی بعد بازی و نشون نداد. ولی تو بازی تیم محبوبش کم مونده بود تو رختکن و دوش گرفتن بازیکنای اصتغلول و نشون بده. این همه تبعیض و دیگه ندیده بودیم. همیشه گفتیم پرسپولیس تنهاست. یه تیم مردمی .به هیچ کس و هیچ جا هم وابسته نیست.
jfj
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
hghgh
محسن
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
شاید خیابانی در بین امروزیها،گزارشگر تاپی نباشه. اما فکر نمیکنی اینکه به دلخواه شخص شما،گزارش نمیکند یه کوچولو زیاده خواهی باشد؟ لطفا از این به بعد،به گزارشگران شهرستانی گیر ندهید،چون دقیقا به شکلی که هواداران کوچه و خیابان محل زندگیشان دوست دارند و توقع دارند گزارش میکنند!!!! کاش این متن،نام نویسنده را هم داشت که بعدا در مواجهه با گزارشگران شهرستانی،قابل رنگ آمیزی باشد!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر