فهرست
کارشناس داوری: گل دوم استقلال آفساید بود
کارشناس داوری: گل دوم استقلال آفساید بود

کارشناس داوری: گل دوم استقلال آفساید بود

آی اسپورت – کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعتقاد دارد گل دوم استقلال در حالتی آفساید به ثمر رسیده، اما بدون VAR تشخیص این صحنه غیرممکن بوده است.

حیدر سلیمانی درباره قضاوت حمید حاج‌ملک در دیدار تیم‌های پیکان و استقلال اظهار داشت: حاج‌ملک قضاوت خوبی نداشت. در همان دقایق ابتدایی پنالتی اعلام شده به سود استقلال کاملاً صحیح بود، ولی کارت قرمزی که حاج‌ملک به بازیکن پیکان نشان داد کاملاً اشتباه بود، چون وقتی مدافع امکان استفاده از توپ را دارد، باید با کارت زرد جریمه شود، مگر اینکه مدافع با دست بازیکن را هُل بدهد تا پیراهنش را بکشد. به نظرم در این صحنه کمک داور به داد حاج‌ملک رسید و نجاتش داد.

وی افزود: در دقیقه 42 هم محمد نادری در محوطه جریمه سرنگون شد که داور به درستی بازی را ادامه داد و این صحنه هم پنالتی نبود. در ادامه هم نیمه دوم بازی نرمال بود و فقط داور یک ضربه کرنر به سود استقلال باید می‌گرفت که این کار را انجام نداد.

کارشناس داوری کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا گل دوم استقلال آفساید بود یا خیر، عنوان کرد: به نظرم کتف مهاجم استقلال در موقعیت آفساید بود، ولی با چشم غیرمسلح نمی‌شود در این صحنه تصمیم گرفت. اگر VAR داشتیم این صحنه آفساید بود.

 

تسنیم 

۱ ۴  
آی اسپورت
2021-03-11 22:15:00
نظر دهید

۴ نظر
تاژ حومه
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۴۵
تقصیر وزیره... آهان،اینجا جایش نبود، پس چی بگیم؟؟ فهمیدم، ما را فرستادن بالا تا خسته بشیم.توطئه هست
Bidad
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹، ۰۰:۲۰
پرسپولیسیا واقعا ترسیدن......
۲
علی
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹، ۰۵:۱۸
واقعا بیشرفی آی اسپورت
سه تا کارشناس گفتن افساید نیست. هر ادم عاقل بی طرفی که دو بار فوتبال نگاه کرده باشه میدونه افساید تیست اونوقت تو نظر یه کارشناس رو بولد میکنی تیتر میزنی
نون تو لجن میزنید میخورید
۲
علی
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۴:۴۷
تو ورزش ۳ نظر ۴تا کارشناس گذاشته از بین اونا فقط یه نفر گفته افسایده شمام فقط نظر اون بنده خدا پست کردید . عجیبه واقعا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر