فهرست
آیا تکذیب ماهینی کافی است؟
آیا تکذیب ماهینی کافی است؟

آیا تکذیب ماهینی کافی است؟

آی اسپورت - با وجود خارج شدن نام دو بازيكن از ليست پرسپوليس، اين باشگاه همچنان نياز دارد اسم يكی، دو نفر دیگر را از فهرست بزرگسالان خط بزند تا جا برای خریدهای جدید و از جمله مهاجمی كه به زودی جذب خواهد شد باز شود. در این میان گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارد مبنی بر اینكه نفر سوم لیست مازاد حسین ماهینی است؛ كاپیتان دوم سرخپوشان كه پیش از اعزام تیم به تركیه دچار مصدومیت شد، اما با قرمزها به این سفر رفت و به ناچار زودتر از سایرین به تهران برگشت. از همان زمان شایعه شد ماهینی خط خواهد خورد، چون مصدومیتش مشكوك به رباط صلیبی است و اگر اینطور باشد او ماه‌ها خانه‌نشین خواهد بود. با وجود این، ماهینی دیروز موضوع را تكذیب كرده و مدعی شده از 25 روز دیگر می‌تواند به میادین برگردد؛ اما آیا صرف تكذیب او برای منتفی شدن خروجش از لیست كافی است؟

مثل سروش

جالب اینجاست كه سروش رفیعی هم 24 ساعت قبل از خط خوردن از لیست پرسپولیس، حسابی از عملكرد كادرفنی جدید سرخپوشان تمجید كرده بود. سروش گفته بود كالدرون و دستیارانش عالی هستند و پرسپولیس با وجود آنها در فصل جدید مشكلی نخواهد داشت. از هیچ كجای این مصاحبه برنمی‌آمد كه رفیعی به زودی پرسپولیس را ترك خواهد كرد، اما فقط 24 ساعت بعد این اتفاق رخ داد و سروش رفتنی شد. بنابراین مسلما جزییات لیست مازاد فقط در مغز كالدرون محفوظ است و كسی از آن اطلاع ندارد؛ از جمله حسین ماهینی.

شبیه مصلح

شرایط ماهینی اما به وضعیت شایان مصلح هم شبیه است. گویا یكی از مهم‌ترین دلایل انتخاب مصلح به عنوان یكی از بازیكنان مازاد این بوده كه او با مصدومیت‌های طولانی و مداوم دست‌وپنجه نرم می‌كرده است؛ آنچه ظاهرا در جلسه دو نفره، از سوی مربی آرژانتینی به خود شایان هم اعلام شده است. اگر اینطور باشد ماهینی بیش از پیش در خطر خواهد بود، چرا كه او هفت ماه از فصل گذشته را از دست داده و به ادعا خودش در هفته‌های آغازین لیگ نوزدهم نیز قادر به همراهی سرخپوشان نخواهد بود. شاید الان كه شما این مطلب را می‌خوانید اسم بازیكن مازاد بعدی پرسپولیس اعلام شده باشد، اما به هر حال اوضاع ماهینی زیاد روبه‌راه نیست.

۳    
آی اسپورت
2019-07-24 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر