فهرست
یک توییت سیاسی؛ بارسا تیم نق‌نقوهای متقلب!
یک توییت سیاسی؛ بارسا تیم نق‌نقوهای متقلب!

یک توییت سیاسی؛ بارسا تیم نق‌نقوهای متقلب!

آی اسپورت - رامون گومس اوگالده، نايب‌رئيس يكي از احزاب سياسي در اسپانيا، واكنش عجيب و متفاوتي نسبت به برد بارسلونا مقابل رئال سوسيه‌داد در دور رفت مرحله يك‌چهارم پاياني جام‌حذفي فوتبال اين كشور داشت. بعد از برد آبي‌واناري‌ها در اين بازي بود كه آقاي گومس در صفحه توئيترش نوشت: «بارسا تيم نق‌نقوها و تقلب‌كارها.» البته او فقط تيم كاتالان را مورد لطف قرار نداد و طعنه‌اي هم به داور بازي انداخت و آقاي گونسالس گونسالس داور بازي را «بي‌لياقت» خواند.

او در نهايت توئيت جنجالي‌‌اش را با روحيه دادن به هواداران رئال سوسيه‌داد به پايان برد و نوشت: «ولي اين‌ها نمي‌توانند جشن ما را تلخ كنند.» او با این پایان بندی امیدوار است كه رئال سوسيه‌داد بتواند در بازي برگشت با كسب نتيجه مطلوب مقابل بارسا، سهميه حضور در مرحله نيمه‌نهايي جام‌حذفي اسپانيا را به ‌دست بياورد. اين‌گونه بود كه مصاف دو تيم بارسا و رئال سوسيه‌داد از حوزه ورزشي خارج شده و در دنياي سياست نيز مورد بحث واقع شد. اين پست جنجالي در شبكه‌هاي اجتماعي بازخوردهاي مختلفي داشته و با واكنش‌هاي متعددي همراه بوده. جالب اينجاست كه آقاي گومز كه عضو حزب PP اسپانياست، تا سال 2015 سخنگوي گروه در شهرداري سن‌سباستين نيز بود و مشاور وزير انرژي و توريسم اسپانيا هم هست.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-22 11:28:00
نظر دهید

۱ نظر
بهراد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
کی خبرو ترجمه کرده؟ " سهمیه حضور......؟؟؟؟؟!!!!! چرا راحت ننوشته به نیمه نهایی رسید؟؟؟؟ تقلب کار؟؟؟!!!! یعنی مترجم واژه متقلب رو تا حالا نشنیده؟؟؟؟!!!!! اگه کسی ندونهppمخفف کدوم حزبه تکلیف چیه؟ دو پاراگراف خبر رو هم نمیتونید درست ترجمه کنید؟ وقتی خودتون ارزشی برای کار خودتون قایل نیستید از مخاطب چه انتظاری دارید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر