فهرست
درخشش مردان هجومی/ گل، پنالتی، پاس گل
درخشش مردان هجومی/ گل، پنالتی، پاس گل

درخشش مردان هجومی/ گل، پنالتی، پاس گل

آی اسپورت- بازیکنان هجومی و نیمه جلویی زمین در هفته هشتم، دقایق سخت و وحشتناکی را برای مدافعان و تیم عقب زمین رقبا ساختند. آنها در این هفته کم نگذاشتند و کلکسیونی از گلها و پاس گلها و نمایش های درخشان را نشان مان دادند.

 

مهدی طارمی/ یک گل و یک پنالتی

بعد از مدتها موفق شد از بازیکن حریف با همان شگرد همیشگی اش پنالتی بگیرد.یک گل هم زد.

 

گادوین منشا/ یک گل

گل دوم تیمش را با یک حرکت انفرادی دیدنی و عبور از میان دو بازیکن صنعت نفت زد. در نیمه اول هم تمامی ضربات به سمت دروازه هوری را او زده بود.

 

رضا خالقی فر/ دو گل

همه کاره اولین برد فصل گسترش فولاد لقب گرفت ضمن اینکه افتخار زدن صدمین گل این تیم در تاریخ لیگ برتر هم به نامش ثبت شد. گل دومش هم فوق العاده زیبا بود.

 

محمد شادکام/ یک گل و یک پنالتی

گل اول صنعت نفت را به زیبایی و با ضربه ای عجیب و غریب زد. دقایقی بعد با زیرکی یک پنالتی هم گرفت که تبدیل شد به گل مساوی آبادانی ها.

 

مرتضی تبریزی/ دو گل

همیشه مهاجمی بوده که تا لحظه آخر توپ را تعقیب می کند و دقیقا هر دو گل دربی را همینطور زد تا معمار طلسم شکنی ذوب آهن باشد.

 

مهدی ترابی/ هیچ گل، هیچ پاس گل

نه گل زد و نه پاس گل داد و حضورش در این سیاهه عجیب است ولی نمایش او برابر تراکتورسازی عالی بود. اگر کسی دریبل های ریز و سرعت عجیب و غریبش را برابر تبریزی ها ندید، نمایش درخشانی را از دست داد.

 

رحیم زهیوی/ دو پاس گل

اینکه ضربه اش را مستقیم از کرنر با کمک دروازه بان ماشین سازی به درون دروازه فرستاد و پاس گل سوم تیمش را داد، هیچ؛ زهیوی نگین درخشان استقلال خوزستان بود با آن پاس های قطری چشم نوازش.

 

کاوه رضایی/ یک گل

یک گل و به عبارتی سوپرگل زد و حداقل دو موقعیت صد درصد گل را از دست داد. در هر دو صحنه اما نشان داد با این سرعت بالا، کسی حریفش در کورس ها نیست.

 

۴    
آی اسپورت
2016-10-16 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر