فهرست
برانکو: درخواست کی‌روش به ما نرسیده!
برانکو: درخواست کی‌روش به ما نرسیده!

برانکو: درخواست کی‌روش به ما نرسیده!

برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی با صنعت نفت گفت: هنوز یک بازی با نفت آبادان داریم و طبیعی است که دوست داریم در حضور هواداران عزیزمان به بهترین نحو، نیم فصل را به پایان برسانیم. در رسانه‌ها می‌خوانیم و می‌شنویم که نفت مثل خیلی از تیم‌های دیگر فعلا مشکلات زیادی دارد اما همین مشکلات می‌تواند انگیزه مضاعف برای این تیم باشد که مقابل ما بهتر ظاهر شوند. نفت قطعا با نتیجه خوب، خیلی بهتر می‌تواند مشکلاتش را برطرف کند. این تیم نسبت به فصل قبل خیلی بهتر شده است و چند بازیکن خیلی خوب از جمله باتیستا و چیمبا و ... گرفته است. در کنار بازیکنان قبلی که داشتند الان یک حریف خیلی جدی، خطرناک و با کیفیت هستند. دیدار سپاهان و استقلال را هم دیدید. مهم‌ترین مساله این است که ما و بازیکنان به هیچ عنوان حریف را دست کم نخواهیم گرفت و به دنبال سه امتیاز هستیم.

وضعیت بازیکنان تیمش: بازیکنان تیمم به جز نوراللهی و طارمی که نمی‌توانند بازی کنند، بقیه سلامت و سرحال هستند. بشار رسن هم درترکیب ما خواهد بود و انتظار داریم و می‌خواهیم و دوست داریم که بازی زیبایی ارائه دهیم و از این طریق از هواداران بابت حمایت‌های‌شان تشکر کنیم.

درباره بحث تمدید قرارداد و این که گفته می‌شود خواستار تسویه حساب و بعد، امضای قرارداد است: اختلاف و مشکلی وجود ندارد. فقط بحث‌مان تسویه بدهی‌های باشگاه به من و کادر فنی طی یکی دو سال اخیر بوده است و این موضوع الان در حال انجام است و طبیعی است که بعد از حل شدن این موضوع کار را ادامه می‌دهیم.

حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی و نداشتن استراحت و این که این مساله به تیم پرسپولیس ضربه می‌زند یا نه؟ بله این مشکلی برای ما است. برنامه ما خیلی فشرده است. همان طور که می‌دانید هر چهار روز یک بازی داریم. مخصوصا بازیکنان ملی‌پوش ما که اگر استراحتی هم برای تیم پیش بیاید آن‌ها باید به اردوی تیم ملی بروند و عملا یک روز هم استراحت نخواهند داشت و طبیعی است که این برای ما مشکل‌ساز است چون استراحت به اندازه تمرین مهم است. خوشبختانه نیمکت خوبی داریم و نسبت به وضعیت خستگی بازیکنان، تصمیم مقتضی را خواهیم گرفت.

 رمز موفقیت تیمش چیست؟ خیلی رمز و فلسفه خاصی ندارد. قبل از هر چیزی کار و تلاش بسیار زیاد بازیکنان این موفقیت‌ها را ایجاد می‌کند. واقعا خیلی تلاش کردند. یک فضا و جو پیروزمندانه در تیم حاکم شده به طوری که همه با کیفیت ما آشنا هستند و فرمول ما خیلی ساده است: کار، کار و کار. البته انتخاب خوب هم مهم بوده است اما قبل از هر چیزی انرژی، خواست و میل بچه‌ها در تمرین‌ها فاکتور اصلی است.

آیا پیشنهاد همکاری با باشگاه الاتفاق از سوی این باشگاه به او داده شده یا خیر؟ من پیش از این در الاتفاق کار کرده‌ام و نه فقط از الاتفاق بلکه از جاهای مختلف و به کرات با من تماس می‌گیرند و این چیز عجیبی نیست و پیشنهاد می‌آید.

 آیا پیشنهاد الاتفاق را قبول می‌کند یا نه؟ می‌بینید که من فعلا این‌جا هستم.

پیشنهاد کی‌روش برای حضور بازیکنان ملی‌پوش  دراردوی ریکاوری: من نمی‌دانم. آقای خمارلو (مدیر روابط عمومی باشگاه) این‌جا هستند و باید ببینیم درخواست رسمی برای پیشنهاد آقای کی‌روش آمده است یا نه. همین طور آیا درخواستی از فدراسیون آمده است یا نه که من خبر ندارم. این که برنامه به چه شکلی است ما هنوز خبر نداریم. به همین خاطر من نمی‌توانم درباره مسائلی که فقط از طریق رسانه‌ها مطرح شده است نظری بدهم. ما منتظر یک درخواست رسمی و کتبی هستیم یا این که یک برنامه‌ای به ما بدهند.

 وضعیت حضور بشار رسن در عراق به چه صورت خواهد بود؟ بشار می‌رود و به تیم ملی عراق ملحق خواهد شد که این مساله در ماه ژانویه اتفاق خواهد افتاد.

 قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و این که نظرش راجع به گروه تیمش چیست؟ خب این لیگ قهرمانان است و طبیعی است بازی‌ها نسبت به لیگ داخلی یک سطح بالاتر است و معمولا همه تیم‌ها، قوی هستند. به سختی می‌شود گفت که یک تیم قوی است و یک تیم و گروه ضعیف‌تر است. ما در گروه‌مان الوصل را داریم که در حال حاضر با تیم العین قهرمان کشورشان هم‌رده هستند. السد دیگر تیم هم‌گروه ما است. تیمی است که بیشترین قهرمانی را در قطر دارد و ژاوی را در اختیار دارد و پورعلی‌گنجی نیز در این تیم حضور دارد. بعدا متوجه می‌شویم که هم‌گروه چهارم ما چه تیمی خواهد بود که احتمالا از ازبکستان باشد اما پارسال هم الفیصلی خیلی خوب بازی کرد. پارسال با الوحده بازی داشتند و تقریبا فرقی نمی‌کند که با چه تیمی‌ هم‌گروه باشیم و همه یکسان هستند.

بعد از این نشست خبری با مدیران باشگاه جلسه‌ای خواهد داشت؟  بله به باشگاه می‌رویم چون فردا آقای گرشاسبی به سفر می‌روند و فرصت نمی‌شود با او صحبت کنیم.

۱۸۰ ۴  
آی اسپورت
2017-12-10 14:01:00
نظر دهید

۴ نظر
آنتی شومن واقعی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
درخواست کیروش به شما نرسیده؟!!ببخشید شما؟!
فرشاد4تای95
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
سروروسالارشما
Ashkanred
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
ششعلی هستم از لیگ جزیره پیشنهاد دارم و فعلا دارم روی دفاع من سیتی کار می کنم وقت ندارم .
ساشا
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۲
آمون بزرگ خدا خدایان «کیروش » هستم و کاهن بزرگ آنخ ماهو « عادل فردوس » و اگر کسی فرمانها ی ما را اجرای نکند به عذابی دردناک دچار خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر