فهرست
برانکو: بهانه نمی‌آورم؛ باید می‌بردیم
برانکو: بهانه نمی‌آورم؛ باید می‌بردیم

برانکو: بهانه نمی‌آورم؛ باید می‌بردیم

آی ‌اسپورت – برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران صحبت کرد. البته او کمی دمغ بود و حتی در ابتدای تمرین اجازه نداد خبرنگاران و عکاسان وارد محوطه تمرین شوند. اما در پایان تمرین به سوالات آن‌ها جواب داد. او در ابتدا گفت: «خیلی ناراحت و غمگینم که نتوانستیم بازی را ببریم. البته نمی‌توانم از بازیکنان عصبانی باشم، چون از زمانی که آمدم آن‌قدر خوب بودند که به‌ خودم حق نمی‌دهم از آنها عصبانی باشم. فقط به خاطر این ناراحتم که می‌خواستیم در جام حذفی تا آخر راه برویم. ما بازی ضعیف‌تری نسبت به بازی هفته قبل‌مان در جام حذفی که آنها را 2 بر هیچ بردیم، ارائه کردیم، اما 10 فرصت ایجاد کردیم. پنالتی‌های‌ ما باید گل می‌شدند. علیپور و منشا که مهم‌ترین و اصلی‌ترین پنالتی‌زن‌های‌مان بودند، نزدند. این قانون نانوشته فوتبال است؛ تیمی که این همه فرصت از دست داده، معمولاً می‌بازد. صنعت نفت در طول بازی فقط یک شانس داشت و آن هم زمانی بود که یک - یک بودیم. آنها یک تک‌به‌تک ایجاد کردند. بابت نتیجه به نفت تبریک می‌گویم و برای‌شان در جام حذفی آرزوی موفقیت می‌کنم.»

او در پاسخ به این پرسش که «آیا بار دیگر به منشا و علیپور در تیمش پنالتی خواهد داد؟»، گفت: «بله، این یک امر طبیعی و عادی است. رونالدو و مسی پنالتی هم خراب کرده‌اند. مارادونا نیز پنالتی خودش را به بیرون زده است. برای پنالتی زدن باید تمرکز و تمرین باشد.»

برانکو در واکنش به اینکه  حاشیه‌های شب قبل از بازی و دعوای طاهری با هدایتی را دلیل شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت می‌دانند، گفت: «همه اینها درست. اصلاً همه اینها فاکتورهای به‌هم زدن تمرکز را دارند، اما به دنبال بهانه و توجیه نیستم. باید تمرکز، انرژی و انگیزه‌ای که داشتیم را جمع می‌کردیم. نمی‌خواهم اینها را بهانه قرار بدهم.»

او به تمجید از هواداران پرسپولیس که پس از شکست مقابل صنعت نفت از او و شاگردانش حمایت کرده بودند پرداخت و یادآور شد: «من تشکر می‌کنم از هواداران. دقیقاً به‌خاطر آنها بیشتر از همه ناراحتم، چون از زمانی که هستم، همیشه به‌طور ثابت یار دوازدهم پرسپولیس بوده‌اند. باز هم بابت باخت عذرخواهی می‌کنم و اینکه نتوانستیم هواداران را شاد کنیم و آنها را راضی به خانه برگردانیم.»

سرمربی پرسپولیس در مورد داوری بازی روز گذشته این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: «داور در سطح بزرگ‌ترین داوران جهان قضاوت کرد! این نظر من است.» برانکو در واکنش به اعتراض بازیکنان به داوری گفت: «هر کسی نظرش را دارد. احتمالاً داور مثل بازیکنان فکر نمی‌کند!»

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-20 13:49:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
جناب برانکو دنیادیده است ، میداند دنیا به آخر نرسیده و اگر تقصیر را گردن دیگران بیندازد ، یک روز همین هواداران بلای جانش می شوند.
فوتیال است و بارها و بارها پیروزی و شکست را تجربه خواهیم کرد.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر