فهرست
ادعای فتحی؛ شفر بزرگ‌ترین مربی تاریخ استقلال
ادعای فتحی؛ شفر بزرگ‌ترین مربی تاریخ استقلال

ادعای فتحی؛ شفر بزرگ‌ترین مربی تاریخ استقلال

آی اسپورت - امیر حسین فتحی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال از حل شدن مشکلات مالی باشگاه خبر داد. فتحی که در تمرین استقلال حاضر بود خطاب به بازیکنان گفت: «سال نو میلادی و تولد دوستان را تبریک می‌گویم. مشکلات شما را می‌دانم و درک می‌کنم. از شنبه بعد از بازی پدیده دنبال رفع مشکلات بودیم و روز گذشته بحث مالی ما حل شد و از امروز حواله‌ها صادر می‌شود و ما همچنان پیگیر کارها هستیم تا شما تنها به تمرین فکر کنید و روحیه بالایی داشته باشید. به همه خسته نباشید می‌گویم و از صبوری شما تشکر می‌کنم. از رحمتی که در این مدت کنار من بود تشکر می‌کنم که همه جا کنار من بود و تلاش کرد تا مشکلات حل شود.»

فتحی گفت: «نظر شفر اضافه شدن دو نفر به کادرفنی بود. مارتین فورکل به زودی به جمع ما اضافه می‌شود. او تجربه خوب و مدرک بالای مربیگری از یوفا دارد و می‌تواند کمک تیم باشد و در زمینه تیم‌های پایه نیز به ما کمک می‌کند. فرهاد مجیدی نیز سرمایه، اسطوره و ذخیره باشگاه است و با پیشنهاد شفر او به تیم ما اضافه شد تا بتوانیم از توانایی فنی او استفاده کنیم. ایشان مدارج بالای مربیگری را طی کرده و اکنون در کنار شفر، یکی از بزرگترین مربیان فوتبال ایران است. شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است و کسی مانند او نداشتیم. کمپ به زودی آماده می شود و جمعه یا شنبه به اردو می رویم. در حال مذاکره هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی به کمپ ما اضافه شوند.»

۲ ۷  
آی اسپورت
2019-01-09 12:23:00
نظر دهید

۷ نظر
666
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
راست گفته دیگه استقلال با بزرگترین مربی تاریخش دو سال زیر تیم محروم پرسپولیس بوده
..
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۲۸
حالا به عمق حقارت کیسه کشا پی بردین یا فتحی بیشتر توضیح بده؟؟؟؟
اشنا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
دوره و زمانه غریبی است و مسئولین فقط تا نوک دماغشان را می بینند . فرق نمی کند مسئول حکومتی باشد که تاریخ ایران را فقط در چهل سل گذشته و یا فقط در بیست سی سال گذشته می بیند و یا مسئول ورزشی که فقط دوره مسئولیت خودش را تاریخ باشگاه می داند . جناب فتحی نمی داند که در کدام باشگاه مسئولیت دارد ! در باشگاه تاج مربیان بزرگی مانند علی اقای داناییفر و رایکوف و جکیج و منصورخان پورحیدری و.. سالها مربیگری کرده اند . اینکه شفر مربی کارنامه دار و خوبی است حرف معقولی است ، اما بزرگترین مربی بودن در باشگاه پر سابقه ای مانند تاج (استقلال ) از ان حرفهای مسئولین نان به نرخ روز خور است و در دکان هیچ عطاری پیدا نمی شود !!!!
سامان
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
قلعه نویی چی شد پس ؟؟
محمد
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
گروهبان قندلی چی پس

در دوران طلایی مموتی کلی افتخار با حاجی فتل کسب کردند
###
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
پس بهونه ندارید دیگه؟؟
داود
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
با این حرفش معلوم شد این مدیرعامل مون هم پرسپولیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر