فهرست
۱۱ روز تا اولتیماتوم مرد آرژانتینی؛ چکار می‌کند؟
۱۱ روز تا اولتیماتوم مرد آرژانتینی؛ چکار می‌کند؟

۱۱ روز تا اولتیماتوم مرد آرژانتینی؛ چکار می‌کند؟

آی اسپورت - مشکلات اقتصادی کشور ما در سال‌های اخیر که در نتیجه تحریم‌ها ایجاد شده و همچنین مشکلاتی که به همین دلیل در مبادلات بانکی بین‌المللی برای ما ایجاد شده وضعیت بدی را در فوتبال ایران به وجود آورده که تیم‌های فوتبال خصوصاً آنها که به صورت مستقیم زیر نظر دولت و ارگان‌های دولتی اداره می‌شوند در شرایط سختی قرار بگیرند.

در حالیکه باشگاه استقلال نتوانست مطالبات استراماچونی،‌ سرمربی خودش را در موعد مقرر به حساب وی واریز کند، این موضوع باعث خروج سرمربی ایتالیایی از کشورمان و فسخ قراردادش با آبی‌پوشان شد و هنوز هم بعد از تلاش‌های زیادی که برای بازگشت او صورت گرفته تا کنون گشایشی در این زمینه ایجاد نشده است و همانطور که دیده شد استقلال در دو دیدار گذشته بدون سرمربی به مصاف حریفان رفته است.

این مشکل تنها برای استقلال نیست و پرسپولیسی‌ها هم شرایط تقریباً مشابهی با سرمربی آرژانتینی خود دارند و اگر طی روزهای آینده فکری برای این مشکل نشود بعید‌ نیست کالدرون هم به سرنوشت استراماچونی دچار شده و باشگاه پرسپولیس هم دردسری مشابه را تجربه کند.

کالدرون که با قراردادی ۷۵۰ هزار دلاری برای یک فصل به جمع سرخپوشان آمده باید تا پایان نیم فصل حدود ۳۷۵ هزار دلار از این باشگاه دریافت می‌کرد و این در حالیست که حدود ۲۳۰ هزار دلار دریافتی تا این لحظه داشته است.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس چندی پیش در نشست خبری خود اعلام کرد تا ۲۶ دسامبر به باشگاه برای پرداخت مطالباتش فرصت می‌دهد و این یعنی تنها ۱۱ روز فرصت در اختیار مدیران باشگاه است تا پیش از مواجه شدن با بحرانی شبیه باشگاه استقلال این مشکل را برطرف کنند.

از طرفی در حال حاضر سرخپوشان با مشکلات عدیده مالی مواجه هستند و به طور واضح‌تر باید گفت پولی در این باشگاه وجود ندارد که بخواهند به سرمربی خود در فرصت یاد شده پرداخت کنند و باید گفت اوضاع خوبی پیش روی این باشگاه نیست مگر اینکه اتفاق جدیدی در روزهای آتی رخ دهد.

سرخپوشان بعد از برتری مقابل سایپا شرایط خوبی در جدول پیدا کرده و به کورس قهرمانی برگشته‌اند و مطرح شدن چنین مسائلی در این مقطع می‌تواند آنها را از شرایط خوب کنونی خارج کند.

 

ایلنا 

۳    
آی اسپورت
2019-12-15 12:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر