فهرست
ناطق: رضایتنامه گرفتم؛ به زودی می‌آیم ایران
ناطق: رضایتنامه گرفتم؛ به زودی می‌آیم ایران

ناطق: رضایتنامه گرفتم؛ به زودی می‌آیم ایران

آی اسپورت - به نظر می‌رسد باشگاه نیروی هوایی عراق رضایتنامه سعد ناطق را صادر کرده و این بازیکن دیگر مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد. ناطق در گفتگو با خبر ورزشی این خبر را داده و گفته :« به زودی به ایران می‌آیم تا ان‌شاءا... در تهران به صورت رسمی قراردادم را با تیم جدیدم پرسپولیس به مدت یك فصل و نیم منعقد كنم. پرسپولیس را انتخاب كردم تا فوتبالم بیشتر به چشم بیاید و با بازی در ایران و لیگ قهرمانان آسیا، ان‌شاءا.. طوری بازی كنم و بدرخشم كه از پرسپولیس به اروپا ترانسفر شوم. خیلی خوب می‌دانم كه برانكو سابقه سرمربیگری تیم ملی ایران را داشته و جدا از پرسپولیس در چند كشور دیگر آسیایی هم مربیگری كرده و واقعاً خیلی خوشحالم كه چنین مربی بزرگی مرا مورد تأیید خودش قرار داده و مرا خواسته است.»

پست اصلی بازی ناطق، مدافع میانی است اما او می‌تواند هافبک دفاعی هم بازی کند. ناطق درباره مبارزه با ملی پوشان پرسپولیس برای حضور در ترکیب اصلی گفته است:« فوتبال به هیچ بازیكنی ضمانت و به قولی گارانتی برای بازی كردن نمی‌دهد. من هم می‌دانم كه در پرسپولیس چه همبازیان گردن‌كلفت و باقدرتی دارم و طبیعتاً هیچ بازیكنی هم از ذخیره بودن خوشش نمی‌آید به همین دلیل خودم را برای یك چالش و مبارزه بزرگ آماده كردم تا ان‌شاءا... به تركیب برسم.»

۲۴ ۳  
آی اسپورت
2017-01-29 10:35:00
نظر دهید

۳ نظر
فرحان عربخانه بیرجند
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
متنفر از بازیكن عراقی و مردم عراق، هشت سال بهترین های كشورمون ازمون گرفتن. بهشونم كه میگی میگن ما خودمون با صدام مشكل داشتیم تیر هوایی میزدیم. واسه همین تیر هوایی اینقدر خسارت زدید به ما.
hamid
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
ساکت
شهروند
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
حرفت دقیقا تفسیر نژاد پرستیه ، تجدید نظر کن ، جنگ گذشت زدیم و خوردیم ، تمام
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر