فهرست
تصمیم عجیب مورینیو؛ آلی در لیست فروش!
تصمیم عجیب مورینیو؛ آلی در لیست فروش!

تصمیم عجیب مورینیو؛ آلی در لیست فروش!

آی اسپورت - دله آلی یکی از هشت بازیکنی است که برای بازی تاتنهام در لیگ اروپا در بلغارستان برابر لوکوموتیو در لندن مانده و تردیدهای زیادی در مورد آینده او وجود دارد. تاتنهام ابتدا قصد داشت دله آلی را با گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید معاوضه کند که زین الدین زیدان علاقه ای به جذب ستاره 24 ساله و انگلیسی نشان داد.

حالا دیلی میل در گزارشی مدعی شد تاتنهام می خواهد این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگری واگذار کند. مورینیو نمی خواهد ترکیب شلوغی داشته باشد و برای ایجاد شرایط قرار گرفتن گرت بیل در ترکیب ثابت، خواهان جدایی دله آلی شده است. اگرچه سرمربی پرتغالی تاتنهام دیروز مدعی شد اختلافی با این بازیکن نداشته و شایعات درگیری آنها بعد از تعویض دله آلی در مقابل اورتون صحت ندارد، اما به نظر می رسد مورینیو از رویکرد این هافبک جوان راضی نیست و قصد ندارد او را حفظ کند.

تاتنهام ترجیح می دهد دله آلی را به باشگاهی خارج از کشور قرض دهد تا رقبای داخلی تقویت نشوند. پاری سن ژرمن چندین سال است دله آلی را تحت نظر داشته و آنتونیو کونته، سرمربی اینترمیلان همیشه این بازیکن را تحسین کرده و قبول داشته است. تیمی در شرایط مالی فعلی حاضر به پرداخت رقمی در حدود 100 میلیون پوند برای جذب دله آلی نخواهد بود و فروش قرضی در این موقعیت بهترین گزینه است.

     
آی اسپورت
2020-09-17 23:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر