فهرست
برد ایرانی‌ها در یونان؛ صدرنشینی المپیاکوس
برد ایرانی‌ها در یونان؛ صدرنشینی المپیاکوس

برد ایرانی‌ها در یونان؛ صدرنشینی المپیاکوس

آی‌اسپورت- هفته دوم جام حذفی یونان امشب برگزار شد و هر دو تیمی که بازیکنان ایرانی در اختیار دارند با برد بازی‌هایشان را پشت سر گذاشتند.

تیم پانیونیوس در دومین بازی مرحله گروهی جام حذفی یونان از سد میزبان خود گذشت. امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی جام حذفی یونان، تیم‌های آریس و پانیونیوس رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان تیم میهمان به برتری 2 بر یک دست یافت. پاساس در دقیقه 78 زننده تنها گل تیم آریس بود. تیم پانیونیوس نیز توسط لامپرو (39) و یشیل (90) به گل رسید. تیم پانیونیوس که از مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، بازیکنان ایرانی بهره‌مند است هم‌اکنون با 4 امتیاز در رده دوم جدول گروه G قرار دارد.
 
تیم المپیاکوس هم در غیاب کریم انصاری‌فرد در بازی جام حذفی یونان پیروز شد. امروز (چهارشنبه) تیم دسته‌اولی آخارنایکوس میزبان المپیاکوس بود و با نتیجه 3 بر صفر شکست را پذیرا شد. گل‌های تیم المپیاکوس در دقایق 9، 48 و 90  به ثمر رسیدند. کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس در فهرست 18 نفره بازی امروز برابر آخارنایکوس قرار نداشت. تیم المپیاکوس هم‌اکنون با 6 امتیاز صدرنشین گروه E جام حذفی یونان است.
جام حذفی یونان در 8 گروه 4 تیمی برگزار می‌شود و 2 تیم برتر هر گروه راهی مرحله پلی‌آف خواهند شد.
     
آی اسپورت
2017-10-25 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر