فهرست
حمله درخشان به کی‌روش؛ شرمم می‌آید!
حمله درخشان به کی‌روش؛ شرمم می‌آید!

حمله درخشان به کی‌روش؛ شرمم می‌آید!

آی اسپورت – با تافاقاتی که در روزهای اخیر در اردوی تیم ملی رخ داده، انتقاد از کارلوس کی‌روش و همکارانش افزایش یافته است. یکی از کسانی که حملات تندی به سرمربی تیم ملی کرده حمید درخشان است. او می‌گوید شرمش می‌آید که درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی حرف بزند. صحبت های او را بخوانید:

  • به نظرم انتخاب این حریف برای تیم ملی درست نبود. باید دید هدف تیم ملی از برگزاری بازی‌های تدارکاتی چیست. اگر قرار است عیار تیم ملی مشخص شود مطمئن باشید با بازی مقابل ترینیداد این کار صورت نمی‌گیرد. باید با حریفانی بازی کنیم که به تیم ما فشار بیاورند نه اینکه آنها به ایران بیایند و حتی از فوتبال ما درس بگیرند.
  • یک بار با حریفی بازی می‌کنیم که با دمپایی می‌آید یک بار هم با حریفی که معلوم نیست کجای این فوتبال است!. قسم می‌خورم منتخب باشگاهی ما بسیار قدرتمندتر از خیلی از حریفان تیم ملی مثل ترینیداد هستند. من واقعا شرمم می‌آید که در مورد بازی تیم ملی با ترینیداد نظری دهم و واقعا از بازی ایران مقابل این تیم خجالت می‌کشم.
  • ونزوئلا هم اگر تیم اصلی خود را بیاورد که به نظر بعید است باز هم به درد تیم ملی نمی‌خورد. باید با تیم‌هایی بازی کنیم که بازی‌های جام ملت‌ها را شبیه‌سازی کنند نه این تیم ها. شما فکر می‌کنید چرا هوادار کمی به ورزشگاه رفته بود، دلیل این موضوع این است که مردم می‌فهمند و فرق فوتبال بد را از خوب تشخیص می‌دهند. مردم هر شب فوتبال‌های باکیفیت خارجی می‌بینند و مشخص است که از چنین بازی‌هایی استقبال نمی‌شود. فقط کافی است فوتبال کرواسی مقابل اسپانیا را مشاهده کنید تا متوجه شوید فوتبال یعنی چه. ما نباید مردم را گول بزنیم چون نمی‌شود کسی را به زور به ورزشگاه آورد. یک بازی تدارکاتی با کیفیت و خوب برگزار کنید و بعد ببینید چه حمایتی می‌شود.
  • آقایان جمع کنند این بساط اول بودن در آسیا را. رنکینگ یک آسیا بودن چه فایده‌ای دارد وقتی جام گرفته نمی‌شود و قهرمان نمی‌شویم. بازی با مالدیو و ترینیداد که دیگر افتخاری ندارد این همه این بازی را بزرگ می‌کنند. در زمان ما تیم ملی با رئال مادرید و آرژانتین بازی می‌کرد، ولی الان ببنید با چه تیم‌هایی بازی می‌کنیم. ترینیداد تیم درجه ۴ است. شاگردان کی‌روش در جام جهانی ۴ تا پاس صحیح به یکدیگر ندادند و گزارشگر بازی با مراکش می‌گفت ای کاش سوت بازی بخورد. اگر ابزارش را نداشتیم توقعی هم نبود، ولی حالا که این همه بازیکن جوان و خوب داریم چرا استفاده نمی‌کنیم. مربی خاجی را به ایران می‌آوریم که فوتبال ما را توسعه دهد کی‌روش اگر چاره داشت ۷ بازیکن روی نیمکت را هم برای دفاع کردن وارد زمین می‌کرد!

 

۱۰۸ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-17 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
لنگ اسپورت
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
چند روزی هست که لنگ اسپورت کامنت استقلالیا رو یا کلا چاپ نمیکنه یا جوری سانسور میکنه که دیگه چیزی ازشون نمیمونه!!! ولی در عوض کامنت های توهین آمیز لنگیای بی پدر رو بدون کم و کاست با انواع توهین های ناموسی و جنسیتی تایید میکنه... فقط اومدم بگم خاک تو اون سرتون که انقدر تابلو لنگی هستید و تبعیض قائل میشید و انقدر آماتور هستید که حتی نمیتونید ظاهر قضیه رو هم حفظ کنید!!! نمونه بارز یک سایت زرد...
حسین آبی
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۵
خوشم میاد تاج تیمی باهویت هست
ن مثل اینا بی هویت
کامنت ما تاجی هارو سانسور بکنن نکنن
مهم نیست
روحت شاد تیمسار خسروانی
۹
پوريا
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
خواهش ميكنم تو يه نفر ديگه راجب فوتبال صحبت نكن ،ببين كار به كجا رسيده كه استاد درخشان راجب كي روش حرف ميزنه ، بزار تيمايي كه فرستادي ليگ ١ برگردن ليگ برتر بعد سرو كلت پيدا بشه ، همين ونزوئلا كه اين هفته با ايران بازى داره ٤ روز پيش با ژاپن بازي كرده مساوي كرده ١-١
مهدي
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
اي خدا ببين كيا دارن انتقاد ميكنن بابا تو كه كارنامت با پرسپوليس مشخص و گويايه همچيز هست تو كه چه كثافت كاري هايي تو پرسپوليس و نفت و جاهاي ديگه انجام دادي راجب شرم ديگه حرف نزن امثال تو و ذلفقار نسب و حاج رضايي افاضلي رو بريزن تو چرخ گوشت باور كن يك سهراب بوقچي هم در نمياد البته حيف سهراب بوقچي كه با شما لمپن ها مقايسه بشه
سعید
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
ما هم شرممان می آید که قبلا از شما بعنوان فوتبالیستی بزرگ یاد می کردیم ؟!
راستی علت بی انضباطی های شما در سنگاپور 84 و سئول 86 چه بود ؟؟؟؟؟!!!!!!
nima bagheri
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
و ما هم شرممون میاد که احمق بی سوادی چون تو نام کارشناس فوتبال رو یدک می کشه
۷
....
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
تیم ملی الان لقمه چربی شده برا یه مشت کفتار.درخشان الان بیکار تشریف دارن و حکایت سنگ مفت و گنجشک مفت.پیش خودش توهم زده که اگه کیروش بره من بشم سرمربی تیم ملی.ببین کار فوتبال ما به کجا کشیده.این اقا اصلا خبر نداره که شرایط تحریم ها باعث شده هیچ تیمی حاضر به بازی با ایران نباشه.حالا این اقا خودش را به حماقت زده یا واقعا احمق هست که این مورد را نمیدونه یا میدونه بماند.و اما اقای درخشان هنوز اون خنده شرم اورت در برنامه تلویزیونی که میگفتی حسن اقا دی ماریا چکار تیممون میکنه و هر هر میخندیدی از فکر ما بیرون نرفته ولی چکار میشه کرد که روی امثال تو سنگ پای قزوینه.
سیروس
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
این درخشان بایدشرمش بیایدازکارهای ضداخلاقی که همراه ناصرمحمدخانی انجام میداد.اعترافات مرحومه شهلا دوست محمدخانی درخصوص درخشان یادمان هست.
۶
آبی آسمانی
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۹
آخه بوتاکس جان تو دیگه چرا، اینا می خوان با این اراجیف پیش دلال کرووات چاپلوسی کنن
فرهاد
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
شرمت از خودت بیاد که استاد دلالال فوتبالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر