فهرست
جرقه کوتاه بختیار در استقلال: تبعید دوباره روی نیمکت؟
جرقه کوتاه بختیار در استقلال: تبعید دوباره روی نیمکت؟

جرقه کوتاه بختیار در استقلال: تبعید دوباره روی نیمکت؟

آی اسپورت – دوران کوتاه حضور بختیار رحمانی در استقلال، پرفراز و نشیب بوده و همچنان با اتفاقات متناقض دنبال می‌شود. رحمانی فصل را خوب شروع کرد، خیلی زود با افتی مقطعی نیمکت نشین شد، به ترکیب اصلی برگشت و درخشید و حالا ممکن است بخاطر رفتار حاشیه‌ای دوباره نیمکت نشین شود.

رحمانی امروز نقش موثری روی حملات استقلال داشت و یک موقعیت تک به تک هم برای جابر انصاری ساخت. تا زمان حضور رحمانی در زمین، استقلال فشار زیادی روی دروازه سیاه جامگان آورد و بعد از زدن گل اول، می‌توانست گل‌های بعدی را هم بزند. بعد از خروج بختیار، حریف توانست کاملا به بازی مسلط شود و استقلال با زحمت سه امتیاز بازی را حفظ کرد. تفاوت امروز استقلال در دقایق حضور رحمانی و بدون حضور او، می‌توانست دوباره شماره هفت استقلال را به مهمترین بازیکن این تیم تبدیل کند اما یک رفتار عجیب همه چیز را هم ریخت.

بعد از تعویض غافلگیر کننده رحمانی، او حسابی اعتراض کرد و بدون نشستن روی نیمکت به رختکن رفت. رفتاری که توسط تمام دوربین‌های تلویزیونی شکار شد و بعید است برای او بدون هزینه باشد. رحمانی بخاطر تنبیه شدن بابت این رفتار، احتمالا هفته بعد را هم از روی نیمکت آغاز می‌کند و برای پس گرفتن جایگاهش، کار سختی خواهد داشت. بخاطر رفتاری که از روی یک لحظه عصبانیت سر زد و می‌تواند دوباره همه چیز را از او بگیرد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳    
آی اسپورت
2016-10-15 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر