فهرست
بارسلونا و درسی که از 4 تیم لالیگا گرفت
بارسلونا و درسی که از 4 تیم لالیگا گرفت

بارسلونا و درسی که از 4 تیم لالیگا گرفت

آی اسپورت - بارسلونا تاکنون در فصل 21-2020 بیست بازی انجام داده است و پس از تعطیلات کریسمس و در واقع قبل از شروع سال 2021 نیز یک بازی برابر ایبار را پیش رو دارد. بارسلونا در این 20 بازی، 12 برد، 3 تساوی و 5 شکست را تجربه کرده است. شکست ها برابر رئال، یوونتوس و اتلتیکو دردناک ترین ها بودند. بارسا تا به اینجای فصل در هیچ دیداری مالکیت توپ را واگذار نکرده است و جالب اینکه در 4 دیداری که بیش از همیشه مالک توپ و میدان بود، نتوانست به برتری دست پیدا کند.

بارسا برابر آلاوس و کادیز بیش از 80 درصد توپ و میدان را در اختیار داشت. در اولی مساوی کرد و دومی را 2-1 باخت. در این دو بازی بارسا ساده ترین گل های ممکن را نیز دریافت کرد. بارسا برابر ختافه 73 درصد بازی را در اختیار داشت و به این تیم 1-0 باخت و مقابل والنسیا در نوکمپ هم که 72 درصد توپ و میدان را در اختیار داشت، با تساوی 2-2 متوقف شد. بارسا در همه این بازی ها به گونه ای بازی کرد که حریف دوست داشت. آنها زمین را به بارسا دادند و در عوض از ضد حملات توانستند ضربه لازم را بزنند.

6 سال پیش بارسای تاتا مارتینو در زمین رایووایکانو پیروز شد ولی مالکیت توپ را واگذار کرد. رسانه های کاتالان انتقادات وحشتناکی را به سرمربی آرژانتینی وارد کردند و او همان روز تصمیم به جدایی در پایان فصل گرفت.  احتمالا رونالد کومان حاضر است در تمام 4 بازی فوق مالکیت را واگذار می کرد ولی تیمش پیروز می شد.

     
آی اسپورت
2020-12-26 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر