فهرست
تمدید با حسینی؛ خوش‌خیالی استقلال!
تمدید با حسینی؛ خوش‌خیالی استقلال!

تمدید با حسینی؛ خوش‌خیالی استقلال!

آی اسپورت - بعد از استراتژی اشتباه فتحی در مورد حسین حسینی و مقابله با رفتار اعتراضی او، مشخص بود که مدیران استقلال  رویه خود را عوض می‌کنند. در مصاحبه جدید خطیر با این عنوان که حسینی معذرت‌خواهی کرده، از این موضوع صحبت کرد که روند مذاکره و تمدید قرارداد حسین حسینی ادامه دارد و بعد از اردوی تیم ملی دروازبان استقلال پای میز مداکره می‌نشیند و قراردادش را تمدید می‌کند. خبری که به زودی تکذیب خواهد شد و عکس العمل حسینی را در پیش خواهد داشت.

فتحی چند روز قبل از پایان قراداد او تا اردیبهشت ماه گفته بود و حالا معاونش از تمدید قرارداد می‌گوید. این تناقض‌ها در بسیاری موارد در باشگاه استقلال دیده شده است و این بار اول و آخر نخواهد بود. گویا خطیر این موضوع را فراموش کرده که دو ماه قبل در دو جلسه متوالی در مورد تمدید قرارداد، به حسینی گفته بود که پول بیشتری نسبت به قرارداد فعلی‌اش ندارند و اگر همین شرایط را قبول می‌کند آنها ٥ ساله تمدید می‌کنند. شرط عجیبی که خیلی زود جلسات را به پایان رساند.

آن‌روزها استقلالی‌ها قرارداد تبریزی و کریمی را با دو برابر حقوق حسینی امضا کرده بودند و عجیب بود که برای دروازبان خودشان پول نداشته باشند. حالا که رفتار تند فتحی برای کنار گذاشتن حسینی جواب نداده است و طرفداران استقلال موافق جدایی حسینی نیستند، این‌بار خطیر می‌خواهد با پروژه تمدید قرارداد، حسینی را در شرایط متفاوتی قرار بدهد، همانطور که یکبار توفیقی به رسانه‌ها گفته بود که حسینی به عشق استقلال قراداد سفید ۵ ساله را قبول کرده است ولی در نهایت معلوم شد که این خبر اساسا صحت نداشت و برای جلب توجه رسانه‌ای توفیقی بوده، حالا هم خطیر اینگونه می‌خواهد فضای عصبانی روزهای اعتراضی حسینی  را آرام کند، در حالیکه او بهتر از هر کسی می‌داند دو ماه قبل درهای خروجی انتهای فصل را به حسینی نشان داده بود و بعید به نظر می‌رسد بعد از آن جلسات حسینی حاضر به تمدید قرارداد باشد.

ایران ورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-10-10 01:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
كسري
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۲
حكاقت در كيسه از بين نميره بلكه از رييس به معاون و همينطور الي اخر تا به طرفدار برسه و بالعكس.
حاجی امشب وقت شادیه، بیا دابل بزنیم
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۳

سوال اصلی؛ چرا فصل پیش حسینی بعد زدن رکورد کلین شیت یهو نیمکت نشین شد؟ دلیل شفر این بود که چون رحمتی رو میخواد تو جام حذفی استفاده کنه باید یکی، دوبازی، تو لیگ هم ازش استفاده کنه تا اماده بشه. دلیل بدبینانه ای که نمیدونم تا چه حد به واقعیت نزدیکه این بود که رحمتی قرارداد کلان و هنگفتی رو با یک اسپانسر لبنیات بسته بود و اگر نیمکت نشینی ادامه پیدا میکرد این قرارداد دچار مشکل میشد. اینکه اسپانسرها تا چه حد و اندازه تو فوتبال روز دنیا اثرگذار هستن بر کسی پوشیده نیست. سوال فرعی اینکه چرا حسینی رو توی حذفی امسال استفاده نکرد؟ سوال فرعی دوم و اخر؛ مگر فصلی که بارسا دوتا دروازه بان مثل براوو و تراشتگن داشت، تراشتگن رو توی لالیگا، قبل بازی جام حذفی، به دلیل امادگی بازی میدادن؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر