فهرست
قفل محکم روی دروازه لک؛ هزار روز و صد دقیقه
قفل محکم روی دروازه لک؛ هزار روز و صد دقیقه

قفل محکم روی دروازه لک؛ هزار روز و صد دقیقه

فرقی نمی‌کند لک در لیگ قهرمانان یا لیگ برتر به میدان برود. چه مهاجمی مقابل او بازی کند. مثل بازی با التعاون و نفت مسجد سلیمان، چند واکنش نشان دهد یا مثل بازی با صنعت نفت نود دقیقه کم دردسر داشته باشد. قفل دروازه او، حداقل در جریان بازی باز نمی‌شود. دو پنالتی، تنها گل‌های خورده لک در ۱۰۰ روز گذشته و بیشتر از ۱۰۰۰ دقیقه بازی بوده‌اند.

آخرین باری که یک بازیکن توانست دروازه لک را در جریان بازی باز کند، ۲۵ مرداد امسال بود. محمدرضا آزادی، در دقایق پایانی دربی تبریز روی ریباند دفع توپ لک، توانست گل پیروزی تراکتور را به ماشین سازی بزند. احتمالا خود لک هم در آن لحظه، توقع نداشت ماه‌های بعد برای او انقدر متفاوت جلو برود.

لک این مدت یک بازی در ماشین سازی و ۱۰ بازی در پرسپولیس، توانسته دروازه‌اش را در جریان مسابقه بسته نگه دارد. با توجه به اینکه بازی پرسپولیس و النصر ۱۲۰ دقیقه طول کشید، با کلین شیت مقابل نفت مسجدسلیمان از آخرین باری که او در جریان بازی گل خورد ۱۰۲۲ دقیقه گذشته است. به لحاظ زمانی هم تا بازی با شهرخودرو، روزهای گل نخوردن لک در جریان بازی به ۱۰۷ روز می‌رسد.

اتفاقات زیادی باعث شد مسیر حامد لک، از ماشین سازی به پرسپولیس برسد. نمایش و گل نخوردن‌هایش اما، حاصل کیفیت او و خط دفاعی پرسپولیس است. لک از فرصتی که به دست آورده، فعلا بهترین استفاده را کرده و ماه‌های ابتدایی حضورش در پرسپولیس، با بهترین دوران بازی‌اش همزمان شده است.

۲    
آی اسپورت
2020-11-27 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر