فهرست
انتقاد نکونام: یک نفر استقلال را نجات بدهد!
انتقاد نکونام: یک نفر استقلال را نجات بدهد!

انتقاد نکونام: یک نفر استقلال را نجات بدهد!

آی اسپورت - استقلال در شهرآورد بزرگ پایتخت با یک گل شکست خورد تا این باخت حواشی زیادی به همراه داشته باشد. جنجال‌ها بر سر پنالتی از دست رفته استقلال  ادامه دارد و بعضی از هواداران از بازیکنان عصبانى هستند. اتفاقات رخ داده در دربی باعث انتقادهای زیادی شد چون همه توقع داشتند این تیم برنده باشد تا بتواند بعد از مدت ها دوباره به صدر جدول بازگردد و شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد. جواد نکونام بعد از شکست استقلال در دربی ۸۹ در گفتگو با خبرگزاری فارس انتقادهایی از مدیران باشگاه کرده است که در ادامه می‌خوانید:

حرف بزنم متهم می‌شوم

مدت‌هاست درباره استقلال حرف نمی‌زنم چون متاسفانه اگر درباره باشگاهم حرف بزنم متهم می‌شوم. به همین خاطر خیلی وقت‌ها در قبال اتفاقاتی که افتاد و دل همه ما استقلالی‌ها را به درد آورد، سکوت کردیم. همیشه بازی‌هاى استقلال را می‌بینم و اگر نتیجه نگیرد ناراحت می‌شوم مثل تمام هواداران. مثل زمانى که در اسپانیا بازى می‌کردم ولى تمام نتایج استقلال را دنبال می‌کردم. اما به نظرم دیگر سکوت جایز نیست چراکه باشگاه استقلال پرطرفدار است و باید به خاطر هواداران دل شکسته واقعیت‌ها را بگوییم. آنها توقع دارند و از شب گذشته پیام‌های زیادی برای من ارسال کرده‌اند که چرا سکوت کرده‌اید و حرف نمی‌زنید؟ من هم به عنوان یک استقلالی‌ خودم را مسئول می‌دانم.

تا وقتی بعضی ها باشند استقلال نتیجه نمی گیرد

هر مربى وارد باشگاه می شود به خاطر ماندن و داشتن قدرت بیشتر درون تیم و باشگاه با آقایان کنار می‌آید و تمام مربیان که از استقلال جدا شدند به مسائلى این چنینی اعتراف می‌کنند. تا زمانی که بعضی‌ها در استقلال باشند این تیم نتیجه نخواهد گرفت. به اعتقاد من برای آنکه استقلال بتواند دوباره موفق شود باید از حضور این افراد پاکسازی شود. چند سال از جدایی من از استقلال می‌گذرد؟ آخرین بار در آن زمان قهرمان شدیم و بعد از آن دیگر هیچوقت به قهرمانی در لیگ برتر نرسیدیم. چه اتفاقاتی در این سال‌ها افتاد؟ چقدر افشاگری‌ها شد؟ ولی متاسفانه اشتباهات ادامه پیدا کرد تا به اینجا رسید و حالا برای همه ثابت شده تا این افراد در استقلال باشند باشگاه نتیجه نمی‌گیرد. کاملا قابل پیش‌بینی است که اگر این‌ها بمانند استقلال در آینده هم ناکام خواهد بود و نتیجه نخواهد گرفت. بحث من فقط بازى دیروز نیست. کلیه تصمیمات باشگاه در این چند سال را می‌گویم. متاسفانه آنها کارهایی در استقلال کرده‌اند که حتی بعضی از خود بازیکنان می‌گویند تا اینها هستند استقلال نتیجه نمی‌گیرد.

ماهیت افراد پشت پرده مشخص است

امیدوارم که یک بار برای همیشه این پاکسازی صورت بگیرد و استقلال نجات پیدا کند. این افراد در پشت پرده اقداماتی علیه استقلال می کنند و ماهیت آنها هم مشخص است. با این شکل مدیریت هم باشگاه نتیجه نمی گیرد و به نظرم مسئولان باید تصمیم دیگری بگیرند. اینها تنها نکاتی بود که خود را مسئول می دانستم تا آنها را به زبان بیاورم. امیدوارم یک نفر پیدا شود که سرانجام این پاکسازی را انجام دهد و استقلال نجات پیدا کند.

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2019-04-01 01:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پدرام
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۰۹
این هم فهمیده چجوری برسه باه باشگاه کیسه داره راه منصوریان و تقوی و مجیدی رو میره

تا از این نمد واسه خودش کلاه بسازه

خیلی با حالید کیسه کشا
مدرسان پژوهش
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۲۷
نمیدونم چرا هرموقع یک مربی بیکار در مورد تیمی حرف میزنه، این حس رو پیدا میکنم که انگار دنبال ایجاد حاشیه واسه تیم و درنهایت بدنبال گرفتن یک سمت هستش؟ من پرسپولیسی هستم اما استقلال تا اینجا بد نتیجه نگرفته، درسته که روبروی تیمهای قوی، وا داده اما از لحاظ امتیازی ، وضعیت بدی نداره. پس بهتره که بزرگان دلسوز تیم بجای مصاحبه، به بازیکنا روحیه بدن. در نهایت به اقای نکونام احترام میگذارم و قصد تخریب ندارم. بهرحال ایشون یکی از بازیکنای باثبات و خوب ایران در سالیان اخیره‌ ، تو امر مربیگری هم نشون داده که میتونه وزنه مناسبی در اینده بشه . برخی از بازیکنها همون اول مشخصه که مربیان خوبی میشن مثل نکونام، اما بعضی دیگه با اینکه بازیکن فوق العاده ای بودن ، بخاطر نداشتن کاراکتر مربیگری ، تو این زمینه متاسفانه موفق عمل نکردن مثل علی اقای کریمی . ایشون وقتی بازی میکرد ، هوادارای پرسپولیس بقول خودمونی قند توی دلشون اب میشد، علی اقا کاراکتر فوق العاده احساسی داره و این برای مربی یک سم مهلک محسوب میشه.
پارسا
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۲۶
آخه این که یه سال بیشتر تو استقلال بازی نکرده چه جوری خودشو پیشکسوت تیم میدونه؟!!!!!!!!!!!!!!
اروان
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۴:۲۵
مثل مرد داد بزن بگو منظورم رحمتی خلاص
امید
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۴۳
کسایی که امیدشون با تو هست که حرف بزنی حقشون هست تیمشون سقوط کنه.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر