فهرست
تهدید کی‌روش به سردار ناراضی؛ سکوها!
تهدید کی‌روش به سردار ناراضی؛ سکوها!

تهدید کی‌روش به سردار ناراضی؛ سکوها!

آی‌اسپورت- این تصمیم کی روش در فاصله ۱۵ دقیقه به اتمام بازی در شرایطی اجرایی شد که آزمون دو گل به ثمر رسانده و با انرژی خوبی مشغول بازی بود اما کی روش که می خواست او را برای بازی بعدی حفظ کند تصمیم به تعویضش گرفت و کریم انصاری فرد را جانشینش کرد.

آزمون در این لحظه بعد از دیدن تابلوی تعویض اندکی زیرلب غرغر کرد و لحظه ای که دوربین روی صورتش فیکس شد، مشخص بود که از تعویضش ناراضی است. او حتی در زمانی که با کریم انصاری فرد دست داد تا زمین را ترک کند خطاب به یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی اعتراض تندتری به زبان آورد. در همین اثنا کارلوس کی روش که علاقه خاصی به آزمون دارد به پشت این بازیکن زد و از او خواست که روی نیمکت برود و سر جای خود بنشیند.

کی روش با ملایمت سکوها را به سردار نشان داد که البته مشخص نبود منظور او از این کار چیست اما به نظر نمی رسید که این کار کی روش به منظور تهدید آزمون به سکونشینی باشد.

مجید جلالی در پایان مسابقه در شبکه سه اعلام کرد تعویض سردار تنها انتقادی است که می تواند از کی روش داشته باشد چراکه آزمون امروز با انگیزه و پرشور بازی می کرد و کارش در زمین می توانست منجر به کسب موقعیت های بیشتر و گلزنی به سود ایران بشود.

۱۸ ۱۰  
آی اسپورت
2019-01-12 16:56:00
نظر دهید

۱۰ نظر
taaahaaa90tajii
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
كيروش بايد سردار روبفرسته رو سكو
چقد ما داشتيم تعريف تمجيد از ايشون ميكرديم
يهو بچه بازيش گل كرد..


واقعا برات متاسفم سردار
ك بزرگ نميشي
...
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
کسی که واسه برگشت ازمون التماس میکنه مطمئن باشید بهش پشت هم نمیکنه
مهدی
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
اینبار با سه نقطه و چه عجب اومده زر زدن
چه عجب یه جذبه از موزامبیکی دیدیم
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
نفس های آخرشه
گوزن نر
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
راستی اقای نویسنده شما احتمالا چلوکباب پرفسور دلالووویج رو نوش جان نکردید!.عجب دارید میسوزید.مستر برانگوه فکر باشگاههای عربستانی باش که ایندوره دوباره عمر خربین تازه ای را به اسیا معرفی نکنی و عروس بشی
کیسه کش منطقی
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۲۲
قرار شد منطقی باشی بی خانواده ولی ذات کثیف و پلشتت عوض نمیشه. تو ... برانکو رو هم نمیتونی بخوری گفتی عروس راستی کیسه چرا بدو بدو رفت ترکیه مگه سوپرجامه؟
آرش توکل
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
...
دلال کروات
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۵۲
دمش گرم کارلوس کی روش کبیر
داداش کوچیکه جسی پینکمن
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
بله هنگامی که سردار رسید به کی روش گفت ، آن ب لیوه بو ، به انگلیسی که معنیش میشه باورم نمیشه ، که احتمالا تعویض شدنش رو ، میتونید این فیلم رو ببینید باز ، به نظر میرسه بازیکنان که فهمیدن کی روش با کلمبیا قرارداد بسته دیگه با جون دل بازی نمیکنن
آرش توکل
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۲۴
اگه قرار بود این بچه ننر رو بفرسته رو نیمکت واسه اومدنش التماس نمیکرد27
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر