فهرست
گزارش روز؛ فرار میلیچ از محرومیت سه جلسه‌ای
گزارش روز؛ فرار میلیچ از محرومیت سه جلسه‌ای

گزارش روز؛ فرار میلیچ از محرومیت سه جلسه‌ای

آی اسپورت - حتما در جریان هستید که هروویه میلیچ به خاطر هل دادن ناظر بازی ذوب آهن و استقلال، یک جلسه محروم شده. حکمی که باشگاه استقلال نسبت به آن معترض است اما گزارش روزنامه ایران‌ورزشی نشان می‌دهد که مدافع آبی‌ها با خوش‌شانسی از محرومیت بیشتر فرار کرده است.

به نوشته این روزنامه، فرج‌ا... یثربی به‌عنوان ناظر بازی بعد از دیدار استقلال و ذوب گروه داوری و همچنین ناظر داوری (محسن ترکی ) را در جریان کار میلیچ قرار می‌دهد و به آنها می‌گوید که بازیکن خارجی استقلال او را هل داده است که داوران در پایان بازی به او معترض می‌شوند که چرا چنین مسأله‌ای به این مهمی را به آنها نگفته است.

اگر یثربی پیش از بازی به سراغ گروه داوری می‌رفت و به آنها می‌گفت که میلیچ او را در راهروی ورزشگاه هل داده است، در ابتدای بازی داور بازی (دکتر بیژن حیدری) می‌توانست کارت قرمز را جلوی چشم میلیچ بگیرد. این کارت فقط خود میلیچ را از بازی استقلال و ذوب محروم می‌کرد اما تیم استقلال می‌توانست یک بازیکن جایگزین او کند و یازده نفره بازی را شروع کند. یعنی میلیچ از بازی محروم می‌شد اما طبق قوانین در بازی استقلال و ذوب، استقلالی‌ها ضربه‌ای از این بابت نمی‌خوردند و می‌توانستند یک بازیکن دیگر جانشین او کنند و بازی را یازده نفره شروع کنند.

اما خود میلیچ با کارت قرمزی که از داوری بازی می‌گرفت از بازی استقلال و ذوب محروم می‌شد طبیعی بود که بازی بعدی را به خاطر همان کارت قرمز از دست بدهد ضمن اینکه با گزارش ناظر بازی به خاطر هل دادن ناظر، یک جلسه هم توسط کمیته انضباطی محروم می‌شد به این ترتیب میلیچ به خاطر هل دادن ناظر سه بازی را از دست می‌داد، هر چند که یثربی برای اینکه جو بازی را برهم نزند ترجیح داد در ابتدای بازی داور را در جریان کار میلیچ قرار ندهد و بعد از بازی این ماجرا را برای گروه داوری تعریف کرد تا کمیته انضباطی با گزارش یثربی فقط میلیچ را یک جلسه محروم کند.

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-10-08 18:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مازیار
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
خبرنهار عزیز با این اوصاف میلیچ شانس آورده که ۳جلسه محروم شده اره؟
ولی برانکو کمک داور‌ رو هل داد و بیرانوند مامور پلیس ‌ و رئیس کمیته مسابقات لیگ رو هل داد مشمول عفو الهی شدن اره؟
اگه یه نهار از برانکو اینطور میتونه معجزه کنه تا من اشتراک یکماهه رستورانم رو به شما بدم
تعارف نکنین لطفا
کیسه لاکچری
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۵
اشتراکت رستورانت رو بده به اون خبردلارهایی که منشا گرفت هوادار کیسه رو لت و پار کرد یه جلسه هم محروم نشد. دوست داری از این اشتراکت بدی به کسایی که بازیکن کیسه ادم کشت حتی یه جلسه توبیخش هم نکردن؟ چطوره اشتراکت رو پخش کنی بین اعضای کمیته ای که یه نیم فصل خودشون رو در برابر ر.ب به ندیدن زدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر