فهرست
گزارش آماری: حسرت 7ساله دایی/ استقلال را می‌برد؟
گزارش آماری: حسرت 7ساله دایی/ استقلال را می‌برد؟

گزارش آماری: حسرت 7ساله دایی/ استقلال را می‌برد؟

آی اسپورت- تیم‌های نفت تهران و استقلال در حالی در چارچوب جام حذفی روز سه شنبه به مصاف هم می‌روند که آمارهای تقابل علی دایی و استقلال و منصوریان با علی دایی، به سود آبی‌ها است.

* مصاف‌های دایی و استقلال

علی دایی با وجود شروع درخشان برابر استقلال در کسوت مربیگری، ۷ سال است که برابر این تیم به پیروزی نرسیده است. دایی تاکنون، سه برد برابر استقلال کسب کرده و ۷ بار هم برابر این تیم به تساوی رضایت داده اما ۵ بار هم برابر استقلال شکست خورده است. آخرین پیروزی علی دایی برابر استقلال به زمانی بر می گردد که او سرمربی پرسپولیس و صمد مرفاوی سرمربی استقلال بود. در آن بازی که بهمن سال ۸۸ برگزار شد، استقلال با گل فرهاد مجیدی پیش افتاد اما در نهایت شوت از راه دور کریم باقری موجب پیروزی پرسپولیس شد.

 

* سال ۸۵ (سایپا): ۱ برد

* سال ۸۶ (سایپا): یک برد و یک مساوی

* سال ۸۸ (پرسپولیس): یک برد

*سال ۸۹ (پرسپولیس): ۲ باخت

*سال ۹۰ (راه آهن): ۲ مساوی

*سال ۹۱ (راه آهن): ۲ باخت

*سال ۹۲ (پرسپولیس): ۲ مساوی

*سال ۹۴ (صبا): یک مساوی و یک باخت

* سال ۹۵ (نفت تهران): یک مساوی

* مصاف‌های منصوریان با دایی

علیرضا منصوریان تاکنون ۴ بار در قامت سرمربی برابر تیم‌های علی دایی قرار گرفته که هیچگاه در این مصاف ها شکست نخورده است.

* سال ۹۳ (نفت تهران – پرسپولیس) یک تساوی ( دایی در اواسط فصل از سمتش برکنار شد و در دور برگشت هدایت پرسپولیس را برعهده نداشت.)

* سال ۹۴ (نفت تهران – صبای قم) یک تساوی و یک برد به سود منصوریان

* سال ۹۵ (استقلال – نفت تهران): یک تساوی

* نوستالژی

فصل گذشته که نفت تهران تحت هدایت منصوریان بود، این تیم در چارچوب جام حذفی برابر استقلال قرار گرفت و بعد از پایان وقت‌های معمول و اضافه، درخشش خیره کننده مهدی رحمتی موجب حذف تیم نفت تهران شد. شاید این بازی هم با توجه به آمارهای منصوریان و دایی به ضربات پنالتی کشیده شود و باید دید این بار نفت، منصوریان را حذف می‌کند یا منصوریان شاگردان سابقش را از گردونه جام حذفی کنار می‌زند.

دیدار تیم‌های استقلال و نفت تهران ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه تختی تهران و در روز دوشنبه برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

۳ ۲  
آی اسپورت
2016-12-19 15:12:00
نظر دهید

۲ نظر
منتقد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
آخرین پیروزی علی دایی برابر استقلال به زمانی بر می گردد که او سرمربی پرسپولیس و صمد مرفاوی سرمربی استقلال بود. در آن بازی که بهمن سال ۸۸ برگزار شد، استقلال با گل فرهاد مجیدی پیش افتاد اما در نهایت شوت از راه دور کریم باقری موجب پیروزی پرسپولیس شد. سال 88 دقیقه 88 شوت آقا کریم هههههههههه
۱ ۱
کیان
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
گفتی فرهاد مجیدی منم یاد دربی ۶۹ افتادم،سال ۸۹ تو دربی ۶۹...شیث رضایی دنیال فرهاد بدو...آی بدو آی بدو...آی بدو آی بدو(با ریتم خوانده شود) هههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر