فهرست
گزارش لیگ‌یک؛ صدرنشینی مسجد سلیمان
گزارش لیگ‌یک؛ صدرنشینی مسجد سلیمان

گزارش لیگ‌یک؛ صدرنشینی مسجد سلیمان

 آی اسپورت- چند بازی از لیگ یک انجام شد. دیدارهایی که البته حکم به صدرنشینی نفت مسجد سلیمان داد. آنها گل‌گهر سیرجان را شکست دادند تا با 23 امتیاز در صدر قرار بگیرند. در دیگر مسابقات این اتفاقات افتاد.

فجر 1-0 راه‌آهن؛ برد سخت با گل مجیدی

فجرسپاسی شیراز با یک گل که توسط شاهین مجیدی در دقیقه 62 زده شد، از سد راه آهن گذشت. فجری ها در حالی چهارمین برد خود در این فصل را کسب کردند که انتظار می رفت مقابل تیم ضعیف راه آهن به یک برد آسان دست یابند اما در نهایت بازی با همان یک گل به پایان رسید تا شاگردان کلانتری با این سه امتیاز جمع امتیازات خود را به 14 برسانند. نیمه اول دیدار چنگی به دل نمی زند و دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند. اما با شروع نیمه دوم فجری ها که به واسطه میزبانی اشتیاق بیشتری برای برد داشتند، حملاتی را روی دروازه راه آهن ترتیب دادند تا در نهایت با ضربه شاهین مجیدی به گل رسیدند. در ادامه نیز بازی بدون موقعیت خاصی دنبال شد و فجرسپاسی توانست سه امتیاز این بازی خانگی را به حساب خود واریز کند. هفته آینده فجری ها باید در شهرآورد شیراز به مصاف برق جدید بروند و راه آهن هم از ایران جوان بوشهر پذیرایی خواهد کرد.

ماشین 2-2 اکسین؛ از کورس جا ماند

اکسین با تساوی برابر ماشین سازی در هفته دهم لیگ برتر از کورس رقابت با بالانشینان عقب ماند. اکسین امیدوار بود با پیروزی برابر ماشین سازی بتواند شانس حضور در رده های بالای جدول را زنده نگه دارد اما تساوی 2 بر 2 در این بازی باعث شد شاگردان علی لطیفی در رتبه هشتم جدول رده بندی جا خوش کنند. در این بازی ابتدا حامد پاکدل در ثانیه های پایانی نیمه اول ماشین سازی را با نتیجه یک بر صفر جلو انداخت اما محمد حسین پور در دقیقه 65 بازی را به تساوی کشاند. شاگردان رسول خطیبی در دقیقه 67 توسط حسین زامهران از روی نقطه پنالتی گل دوم را زدند اما در دقیقه 92 بهمن کامل جلوی شکست تیمش را گرفت و گل تساوی اکسین را وارد دروازه ماشین سازی کرد. ماشین سازی با این تساوی در رده سیزدهم جدول رده بندی جا خوش کرد و همچنان امیدوار به آینده کارش را دنبال می کند.

آلومینیوم 0-1 خونه به خونه؛ گام به گام نکو تا صدر

خونه به خونه با گل دقیقه 4 سجاد آشوری به چهارمین پیروزی فصل رسید و رتبه چهارم جدول را در اختیار گرفت. خونه به خونه مازندارن که در دیدار هفته نهم میزبان ماشین سازی بود و نتوانسته بود به نتیجه ای بهتر از صفر- صفر دست یابد، در این مسابقه به دنبال کسب هر سه امتیاز بازی بود و با گل دقیقه 4 سجاد آشوری شرایط خوبی برای کسب هر سه امتیاز پیدا کرد. خونه به خونه که با جواد نکونام کم کم خود را به عنوان مدعی صعود به لیگ برتر مطرح می کند، تا پایان بازی موفق به حفظ تک گل آشوری شد تا با کسب هر سه امتیاز بازی 16 امتیازی شود و به رتبه چهارم جدول برسد. البته این رتبه تا پیش از پایان سایر بازی ها است و تیم های مس و اکسین با کسب پیروزی می توانند جای این تیم را در رتبه 4 بگیرند. آلومینیوم اراک هم که پس از شروع خوب حامد بصیری که جایگزین علی حنطه شده بود، نتایج خوبی کسب نمی کند، با قبول این شکست خانگی 8 امتیازی باقی ماند تا بیشتر به رده های پایینی جدول نزدیک شود.

بادران 1-2 شهرداری ماهشهر؛ شکست رقیب پرسپولیس

بادران در دیدار خانگی برابر شهرداری ماهشهر با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا برای چهارمین بازی متوالی دست این تیم از برد کوتاه بماند. بادران که بعد از پیروزی در هفته ششم، سه دیدار متوالی در گلزنی و کسب پیروزی ناکام مانده بود در دیدار برابر شهرداری ماهشهر هم نتوانست به برتری دست پیدا کند. فرشید پاداش بهترین گلزن لیگ یک دقیقه 13 نیمه اول موفق شد گل اول بازی را وارد دروازه بادران کند و در نهایت این نیمه با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. پاداش در نیمه دوم نیز موفق شد گلزنی کند تا در نهایت این دیدار با دبل این بازیکن ادامه پیدا کند و تک گل دقایق پایانی کریم اسلامی نیز نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند. بادران با این شکست 16 امتیازی باقی ماند و به روند نزولی خود برای دور شدن از صدر جدول ادامه داد. شهرداری ماهشهر با این برد با ارزش و خارج از خانه به عدد 16 رسید تا در کنار تیم بادران قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2017-10-21 18:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر