فهرست
جباری به فتح‌الله‌زاده؛ پاتو از گلیمت درازتر نکن!
جباری به فتح‌الله‌زاده؛ پاتو از گلیمت درازتر نکن!

جباری به فتح‌الله‌زاده؛ پاتو از گلیمت درازتر نکن!

آی اسپورت – مجتبی جباری با انتشار عکسی از جواد زرینچه در کنار شاهرخ بیانی و مجید نامجومطلق از تیمی که دو فینال آسیا را در ابتدای دهه ۹۰ میلادی تجربه کرد، به انتقاد از رفتار‌های علی فتح الله زاده برای رسیدن به مدیریت استقلال پرداخت و شیوه‌های او برای استفاده از لیدر‌ها در مسیر ایجاد فشار برای بازگشتش را شیوه‌ای غیر اخلاقی نامید و با ادبیاتی تند به فتح الله زاده تاخت و او را مورد خطاب قرار داد. او در بخش‌هایی از این متن که در تصویر می‌خوانید به رفتار علی فتح‌الله‌زاده انتقاد کرده و گفته افرادی که با یک قران آن‌ها را می‌خرید با دو زار شما را خواهند فروخت آقای دکتر شوالیه.

او درحالی این اتهام را به فتح‌الله‌زاده زده که اخیرا مدیر پیشین آبی‌ها جلساتی را برای بازگشت به مدیریت این تیم داشته و این اتهام که خودش فایل صوتی علیه زرینچه منتشر کرده باشد را رد کرده و در واکنش به صف‌کشی با لیدر‌ها و تحریک آن‌ها برای بازگشت به تیم که اتهام همیشگی‌اش هست هم همواره چنین اتهامی را رد کرده و گفته هواداران خودشان دوستم دارند.

22
22

۲۴ ۵  
آی اسپورت
2019-12-11 12:58:00
نظر دهید

۵ نظر
Farhad
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۳
باز هم میگم . کاش زبان جباری به اندازه پاهایش هنر داشت . توهین به مدیرعامل باشگاه در حد بازیکن نیست. آنهم وقتی که اصلا در آن روزها در استقلال نبوده تا بداند بین زرینچه و حجازی و فتح الله زاده چه گذشته.جباری یادش رفته به خاطر پول بیشتر با فتح الله زاده در دفترش درگیر شه بود و زدوخورد کرده بود. پول حقش بود اما دیگه منتی سر استقلال نیست.
۶ ۲
علی لنگ سوراخ کن
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
این تا قرون اخر پولش رو هر سال از استقلال میگرفت حالا هم زر مفت میزنه هر سال هم بیشتر بازیها رو بخاطر مصدومیت از دست میداد ..... پول مفت خیلی گرفته هار شده
۳
شعور و شخصیت کیسه ها در حد جلبک
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۸
از جمله این دو تا ابله
۶
فرهاد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
دست مجتبی درد نکنه با قندون زد تو سر فتح الله زاده بیشرف
البته از هوادار کم سن و سال استقلال نمیده انتظار داشت درک و فهمی از پیشکسوت داشته باشه
۶
فرهاد
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۰۶
آبکش به کفگیر میگه سه سوراخه...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر