فهرست
افشاگری روز؛ کالدرون خلیلی را نمی خواست!
افشاگری روز؛ کالدرون خلیلی را نمی خواست!

افشاگری روز؛ کالدرون خلیلی را نمی خواست!

آی اسپورت – امروز محسن خلیلی سرپرست سابق پرسپولیس در مصاحبه ای درباره کنار گذاشته شدنش از پرسپولیس صحبت کرد و از مدیرعامل وقت این باشگاه یعنی محمدحسن انصاری فرد هم انتقادهایی کرد. او گفته بود: من ارتباط خوبی با آقای کالدرون داشتم، همانطور که با آقای برانکو رابطه خوبی داشته و دارم. همیشه هم بایکدیگر صحبت می‌کنیم. با آقای قطبی و دایی و تمام مربیان دیگرم حتی آقای ذوالفقارنسب. تمام مربیان و مدیران عامل که باهم کار کردیم، ما فوتبالی هستیم و باید حال هم را بپرسیم. خیلی گفتند ما و آقای برانکو مشکلاتی داشتیم ولی اینطور نیست. صحبت آقای انصاری فرد خیلی جالب بود، ما ارتباط نزدیکی با آقای کالدرون داشتیم و ناهار و شام زیادی با ایشان و کمک هایشان خورده بودیم. یک بار به من زنگ زدند و گفتند می خواهند درباره مسئله ای صحبت کنند، گفتند حاضری یک ریسکی را تحمل کنی؟ گفت من یک سری تغییرات را می خواهم و کتبا به باشگاه و مدیرعامل و هیئت مدیره اعلام کردم که شما به سرکارت برگردی و من هم گفتم که مشکلی ندارم و قرارداد دارم و فسخ نشده و اگر بخواهی برمی‌گردم چون آنجا کار خودم بود. ایشان هم گفتند که من مصرا دوست دارم فلانی برگردد اما چون آقای پیروانی بودند من هیچ صحبتی انجام ندادم اما کتبا هست و نامه اش را هم به من فرستاد. نمی‌شود که در این صورت با من مشکلی داشته باشد یا ۱۶ بار این را بگوید!» این صحبت ها خیلی زود با واکنش تند مدیر روابط عمومی سابق پرسپولیس یعنی حسین قدوسی روبرو شد. او در مطلبی بلندبالا پاسخ خلیلی را داد که این مطلب را می خوانید:

«قسط اول قرارداد ۸۵۰هزار دلاری کالدرون باید به هنگام امضای قرارداد از سوی هیات مدیره و زمان اقای عرب پرداخت می شد اما باشگاه به رغم برخورداری از پاداش فینال اسیا و پیش خور بالغ بر ۲۵میلیارد از درامدهای این فصل باشگاه (نزد ایرانسل،سازمان لیگ و پیمانکاران ) و دریافتی ۷میلیاردی از ریحان فیلم حدود ۳۰ میلیارد تومان از مطالبات بازیکنان و برانکو بابت فصل گذشته را هم پرداخت نکرد و پس از گذشت دو ماه و نیم از زمان شروع تمرینات وقتی انصاری فرد مدیرعامل شد ریالی به بازیکنان و کالدرون پرداخت نشده بود.

انصاری فرد به رغم این چالش ها، پیش خور درامدها و ریزش شدید کاربران ۳۰۳۰ علاوه بر پرداخت حدود ۷ میلیارد از بدهی ها توانست پرداختی بازیکنان را به رغم کارشکنی ها و بدون حضور متمول ها در هیات مدیره به ۵۰درصد برساند و قسط اول قرارداد کالدرون و دستیارانش را هم پرداخت کند.

آقای خلیلی! چطور وقتی برانکو یک فصل تمام کار کرد و به قول هاشمی یک سنت هم نگرفته بود (به رغم‌ برخورداری باشگاه از پاداش سه میلیون و صد دلاری از لیگ قهرمانان) انتقادی از عرب و هاشمی وهیات مدیره ندارید اما از انصاریفرد که به رغم پیش خور درامدها ۴۰۰هزار دلار به کالدرون و دستیارانش پرداخت کرد ایراد می گیرید.

چرانمی گویید طبق نوشته رسانه ها  قلعه نوعی قرارداد ۷میلیاردی بسته اما هزینه شش میلیاردی برای رضایت نامه گل محمدی( برای یک فصل و نیم‌)را زیاد می دانید. چرا نمی گویید استقلال پس از فسخ استراماچونی و شفر با مجیدی که قابل قیاس با گل محمدی نیست قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰میلیونی برای نیم فصل بسته. چرا نمی گویید وقتی کالدرون با تاخیر در دریافتی کنار نیامده و قید همکاری در نیم فصل دوم‌ را با توجه به قرعه سخت در شروع نیم فصل دوم به امید در خانه نشستن و  دریافت کل قراردادش را زده باید سراغ یک مربی موفق رفت و جذب گلمحمدی در ان شرایط شاهکار انصاریفرد بوده.‌ راستی؛ چطور مجری شبهای فوتبالی ان آوایل روی دخالت وزیر در صدور رضایت نامه گل محمدی مانور می داد اما حالا ان را محصول درامدزایی و زرنگی حمیداوی می داند!!!

اقای محسن خلیلی؛ می توانم  مقدساتم را گواه بگیرم که اقای کالدرون مکرر به مدیرعامل گفت: یک سرپرست قوی برای من انتخاب کنید تا بتواند حواشی تیم‌را جمع کند نه اینکه به هنگام بی انضباطی فردی بخواهد با شوخی انها را مدیریت کند.حتی کالدرون دقیقا می گفت یک مدیر شبیه "نظامی ها" را می خواهم که همه از او حساب ببرند.

اقای خلیلی که امروز با تندترین جملات علیه انصاریفرد حرف زدید و در انتها از حفظ حرمت ها سخن گفتید: می شود بگویید وقتی که پیروانی جایگزین شما شد و دلیل تغییر سرپرست درخواست مکرر کالدرون بیان شد چرا کالدرون سکوت کرد؟ایا از خود سوال نمی کنید چرا کالدرون زمانی که مصمم به فسخ قرارداد بود خواهان بازگشت شما شد و هیات مدیره هم بشدت از این ماجرا حمایت می کرد.

اقای محسن خلیلی؛ به خاطر رابطه صمیمانه ای که داریم تمایل به نوشتن این یادداشت نداشتم اما؛ اتفاقا فضای مجازی پرسپولیس برخلاف ادعای شما نه تنها برای پرسپولیس مضر نبوده و نیست بلکه مجموعا خیلی جاها به داد تیم هم رسیده و موثر ومفید نیز بوده و اگر برخی انتقادی از شما یا ما داشته اند دلیل بر این نمی شود که انها را مضر دانست. مگر فضای مجازی چه کسانی هستند؛ جز اینکه همه انها  هوادار پرسپولیس هستند و عمده انها هم نظرات و دیدگاههای شخصی خود را بیان کرده و تحت تاثیر خط و ربط ها را هم قرار نمی گیرند.»

۴    
آی اسپورت
2020-03-30 23:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر