فهرست
آخرین سامورایی
آخرین سامورایی

آخرین سامورایی

آی اسپورت- یک تصمیم اشتباه فقط یک تصمیم اشتباه نیست. می‌تواند یک مسیر را تغییر دهد. می‌‌تواند جای قله و دره را عوض کند. شاید بعضی وقت‌ها خوش‌شانس باشی و بتوانی بعد از یک اشتباه باز هم به مسیر برگردی اما بعضی وقت‌ها هم شانس یارت نمی‌شود. آندو میانه این دوست. خوش‌شانس و بدشانس. تجربه ثابت کرده بازیکنان تیم‌های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس اگر به خاطر پول راهی تیم‌هایی در حد و اندازه این دو نشده‌اند ضربه بدی خورده‌اند. نمونه‌اش مهدی رحمتی است و پیکان که به یک سقوط فوتبالی منجر شد. نمونه دومش آندوست. بازیکنی که مشخص نشد در نهایت به دلیل اختلاف بود یا پول راهی قطر شد و بعد از بازگشت‏، مسیر اشتباه را ادامه داد. اول سایپا و بعد هم اشتباه عجیب وغریب ماشین‌سازی و عجیب و غریب‌تر، نیمکت‌نشینی در این تیم. مسیری که فعلا و در حال حاضر تیم‌ملی را از او گرفته.

این قسمت بدشانسی‌اش است. قسمت خوش‌شانسی‌اش اما این است که قرار است دوباره به استقلال برگردد. فرصتی که شاید برای هر بازیکنی بعد از این مسیر بد پیش نیاید. اتفاقات استقلال اما این فرصت را در اختیار آندو قرار می‌دهد که یک پایان باشکوه بعد از روند بسیار بد داشته باشد. بسیاری از بازیکنان استقلال و پرسپولیس در این چند سال اخیر آرزو داشتند با پیراهن تیم مورد علاقه‌شان از فوتبال خداحافظی کنند اما نتوانستند. تعدادشان آنقدر زیاد است که در حوصله این مطلب نگنجد. آندو اما می‌تواند با پیراهن مورد علاقه و با بازوبند یک جشن باشکوه برای پایانش ترتیب بدهد. این آخرین قاب او با پیراهن ماشین‌سازی است. قابی که هر بازیکنی می‌تواند آن را قاب کند و به دیوار اتاقش بزند تا حواسش باشد که یک تصمیم اشتباه فقط یک تصمیم اشتباه نیست. شاید همه اندازه آندو خوش‌شانس نباشند. شاید همیشه دستی نباشد که دستت را بگیرد و بلندت کند و به مسیر برت گرداند. 

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2017-01-14 14:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
واقعگرا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
آندو پول را دوست داشت. وخیلی خیلی هم دوست داشت.ولی حواسش به سکوها و فراموش شدن نبود.آیا سگونشین تبریز بدرد استقلال می خورد.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر