فهرست
خون و خونریزی در بندرعباس؛ همه علیه یکی
خون و خونریزی در بندرعباس؛ همه علیه یکی

خون و خونریزی در بندرعباس؛ همه علیه یکی

آی‌اسپورت- رقابت‌های مرحله دوم دسته دوم فوتبال کشور در هفته‌ای که گذشت، تحت تاثیر اتفاقی تلخ قرار گرفت. هفته گذشته رقابت‌های حساسی در فوتبال کشور به خصوص در رقابت‌های آسیایی برگزار شد؛ این حساسیت بالا طبیعتا سبب می‌شود تا جدال پراهمیت دو تیم شهرداری بندرعباس و شاهین شهرداری بوشهر که روز چهارشنبه برای رسیدن به لیگ یک، رقابت مهمی را در مرحله دوم لیگ دسته دوم برگزار کردند، کمتر به چشم بیاید. این مسابقه تعیین کننده در نهایت با نتیجه ۴ بر ۱ به سود شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس خاتمه یافت، اما اتفاقی عجیب و تلخ این دیدار را تحت تاثیر قرار داد.

اخراج بازیکن تیم میزبان شرایط را در نیمه دوم برای شهرداری بندرعباس بسیار دشوار کرده بود و آنها با سه گل از میهمان خود عقب افتاده بودند تا اینکه در دقیقه ۷۰ بازی اتفاق عجیب فرا رسید. در این دقیقه گلر تیم شهرداری بندرعباس که قصد دریبل مهاجم حریف را داشت، حرکتی ناموفق داشت تا گل چهارم و تیر خلاص بر پیکر تیم میزبان زده شود؛ پس از به ثمر رسیدن این گل، شادی بازیکنان شاهین بوشهر تمام نشده بود که یکی از هواداران خشمگین تیم میزبان، به سمت گلر تیم خودی رفت و درگیری عجیبی میان این دو آغاز شد.


پس از اینکه جیمی جامپ عصبانی به گلر شهرداری بندرعباس حمله ور شد، این بازیکن نیز که از قد و قامت بالاتری نسبت به هوادار معترض برخودار بود، شروع به زد و خورد با او کرد؛ البته این تمام ماجرا نیست و تلخی ماجرا از این لحظه به بعد بیشتر می شود. پس از زد و خورد دروازه بان که می‌توان آن را با اغماض واکنش طبیعی گلر ناراحت و عصبی تیم میزبان در دیداری حساس در قبال رفتار ناپسند هوادار دانست، بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس از راه می‌رسند و آنها هم تا می‌توانند به هم‌تیمی خود در ضرب و شتم هوادار بخت برگشته کمک می‌کنند، تا او با سر و صورتی خونین و پیراهن پاره، از زمین مسابقه بیرون برده شود.


در این ماجرا اگر رفتار دروازه‌بان با ارفاق توجیه داشته باشد، ملحق شدن سایر بازیکنان برای کتک زدن هوادار عصبانی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و جالب اینکه تا پایان درگیری نیز به هیچ وجه خبری از نیروهای انتظامی که مسئولیت ایجاد امنیت را برعهده دارند نبود و جیمی جامپ بخت برگشته در نهایت با وساطت داوران مسابقه و حمید ناصری کمک مربی تیم میزبان از زیر دست و پای بازیکنان شهرداری بندرعباس بیرون کشیده شد!

 

 

 

 

 

 

ورزش سه

عکس‌ها از مهدی جعفری

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-03-10 22:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
یعنی دم گلر گرم.خوب آسفالتش کرده.بقیه هم یاری رساندند که بگویند خوب یا بد،همه در این شکست مقصرند.حالا فکر کن همه قات و عصبانی از باخت،یه بهانه برای تخلیه هم پیدا بشه!!!! چرا این بهانه را از دست بدهند؟فرض کنیم گلر بیچاره واکنشی به این شخص نشان نمیداد،کی جوابگو بود؟
۴
حسون
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۴۶
یهو یاد این ادعای خنده دار افتادم که همه مدعیان میگن:
"سرمایه اصلی باشگاه فرهنگی ورزشی ما هوادارن هستند"
نکشیمون سرمایه دار!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر