فهرست
گزارش تصویری از امارات: چشم بسته به سمت برد
گزارش تصویری از امارات: چشم بسته به سمت برد

گزارش تصویری از امارات: چشم بسته به سمت برد

آی‌اسپورت- پرسپولیس دومین و آخرین تمرین جدی خود در دوبی را هم برگزار کرد و فردا تمرین سبکی را برای دیدار سه‌شنبه با الاهلی برگزار می‌کند. تمرین امشب پرسپولیس شادابی و طراوت خاصی داشت و برانکو با طراحی تمرینی جذاب آمادگی ذهنی بازیکنان‌اش را بالا برد. در بخشی از تمرین بازیکنانی مثل منشا، کامیابی‌نیا، احمدزاده و نعمتی با چشمانی بسته باید با توپ کار می‌کردند که واکنش‌های بازیکنان پرسپولیس در این شرایط صحنه‌های جالبی را به وجود آورده بود.

۱ / ۵

۶۶ ۶  
آی اسپورت
2017-09-10 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
مطمئن باشید . این تیم پرسپولیس فردا به یاری مزدا حتی با چشم بسته هم الاهلی رو میبره ... فقط ای کاش برانکو ترکیبی بچینه که بدون دردسر و موج منفی خیلی زود کارو تموم کنند . مثلا ربیع گاه رو تحت هیچ عنوان بازی نده چون هم کنده هم بازی رو درست حسابی بلد نیست . و هم هنوز استرس داره انگار هنوز باورش نشد تو پرسپولیسه ... فقط تنها لطفی که داره بی حاشیه است و خوش اخلاق تازه معلوم نبود اگه بازی بلد بود معلوم نبود که این خصوصیاتو داشت یا نه
۴ ۲
Perspolis_ak8
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۴۰
اگه سید جلال نرسه ربیع خواه فیکسه به عنوان دفاع چپ
!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۰۲
مزدا؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه با مزدا رفتن دبی!!!!!!!!!!
۲
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
داچعلی کاپی کن
ریزگرد سرخ آسیا
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۴۴
جهان سوم همینه هر خارجی هر کاری بکنه به به چه چه می کنن .
۱
حامد
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۲۲
اگر تو این بازی به جای محرمی از حسین ماهینی، به جای شجاع خلیل زاد از سید جلال استفاده بشه و شایان مصلح در سمت چپ دفاع قرار بگیره و در خط هافبک هم به جای فرشاد احمد زاده سیامک نعمتی و در خط حمله علیپور یا منشا به عنوان مهاجم هدق و طارمی به عنوان مهاجم کاذب استفادده بشه دقیقا شبیه بازی با گسترش و در نهایت به جای وحید امیری که کم فروغ بوده از بشار رسن که قابلیت بازی در پست وینگر چپ رو داره استفاده بشه نه تنها تو این بازی رو میبریم بلکه قهرمان آسیا هم میتونیم بشیم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر