فهرست
شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ صدای پای جونیور!
شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ صدای پای جونیور!

شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ صدای پای جونیور!

آی اسپورت - پرسپولیس در سال‌های اخیر، با سیستم‌های مختلفی بازی کرده اما با هیچ سیستمی، به اندازه 2-4-4 با یک هافبک دفاعی، سه هافبک هجومی و دو مهاجم، موفق نبوده است. لیگ پانزدهم و شانزدهم، پرسپولیس با همین سیستم بازی می‌کرد اما لیگ هفدهم، برانکو سراغ بازی با دو هافبک دفاعی رفت. سبکی دفاعی‌تر، که مورد علاقه هواداران تیم نبود و در نهایت، برانکو فصل پیش دوباره به همان سبک قبلی برگشت. این فصل هم کالدرون، دو بازی ابتدایی را با یک مهاجم شروع کرد و هفته سوم، قصد دارد دوباره دو مهاجم را به زمین بفرستد.

در غیاب بیرانوند محروم، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس است. شیری در سمت راست بازی می‌کند و نادری، احتمالا همچنان مدافع چپ پرسپولیس خواهد بود. انصاری هنوز کاملا آماده بازی نیست. شجاع مثل همیشه، در پست مدافع میانی به میدان می‌رود و کالدرون، شاید برای اولین بار کنعانی‌زادگان را به زمین بفرستد. هر چند سیدجلال، همچنان شانس بیشتری برای حضور در میدان دارد.

احمد نوراللهی، تنها هافبک دفاعی پرسپولیس خواهد بود. بشار رسن تازه از بازی‌های ملی برگشته و احتمالا، وحید امیری در پست هافبک تهاجمی به میدان می‌رود. فرشاد احمدزاده وینگر راست و مهدی ترابی، وینگر چپ پرسپولیس هستند. در خط حمله هم علیپور و جونیور بازی می‌کنند. البته با توجه با تغییرات پر تعداد ترکیب کالدرون، پیش بینی قطعی برای ترکیب آن‌ها سخت به نظر می‌رسد.

1
1

نود

۵    
آی اسپورت
2019-09-15 21:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر