فهرست
عادل تایید کرد؛ نود «امشب» پخش نمی‌شود
عادل تایید کرد؛ نود «امشب» پخش نمی‌شود

عادل تایید کرد؛ نود «امشب» پخش نمی‌شود

آی اسپورت - عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده و مجری برنامه ۹۰ خبر داد این برنامه امشب پخش نخواهد شد. عادل فردوسی‌پور در گفتگو با ایرنا گفت: «برنامه امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم‌ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه‌های شبکه خارج شد. در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

فردوسی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می‌پذیرید گفت: «خیر. این پیشنهاد را رد کرده‌ام. برنامه ۹۰ فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده‌اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.»

۲۰ ۵  
آی اسپورت
2019-03-18 20:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مرتضی سلطان
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
با اینکه برنامه ی نود رو یه مولفه توی این وانفسای فوتبال میدونم و کار رسانه ایه خود عادل رو قبول دارم ولی هیچوقت شب بازی نیمه نهایی با الهلال و اون بلایی که فردوسی پور بخاطر خصومت با طاهری سر پرسپولیس آورد رو، هرگز فراموش نمیکنم..
عادل جان، زدی ضربتی؛ ضربتی نوش کن..
به قول علی کارما؛ اینم کارمای شماست جناب عادل فردوسی پور..
۱
ariya
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
یه آدم عقده ای و بیسواد بنام فروغی جلوی میلیونها نفر ایستاده...ای کاش عادل هر چه زودتر بصورت آزاد در دنیای مجازی برنامه ای رو بسازه و ملت هم 90بدون عادل رو نبینن
۱
....
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
ای خدا خفه شدیم از دست یه مشت مفت خور که با رانت شدن مدیر و براحتی یک برنامه‌پر مخاطب رو از کنداکتور حذف میکنن.خدایا خودت نجاتمون بده
۱
s
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۴۸
....
اسمان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
زنده بادعادل.یقین داشته باش محبوبیت ازبین نمیرود.تو دردل فوتبالدوستان جاداری.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر