فهرست
ماجرای آقای اچ اچ!
ماجرای آقای اچ اچ!

ماجرای آقای اچ اچ!

آی اسپورت – پست کودکانه محسن مسلمان یعنی آغاز یک شر. یعنی حسین هدایتی مقلب به اچ اچ، پس از فاجعه طارمی با سناریوی تازه‌ای به صحنه برگشته.یعنی دهن کجی به مردم و باشگاه مردمی. سرنوشت گرشاسبی با طاهری یکسان است اگر توانایی کنترل بازیکنان را نداشته باشد. با شبیخون‌های اچ اچ، حتی جام قهرمانی هم نتوانست طاهری را نگه دارد.

یعنی افشاگری‌های محمد حسن‌نژاد (نماینده مجلس) در برنامه ۹۰ باد هوا بود. شاید هم به توافق رسیده و عقب نشسته که دیگر صدایی از او در نمی‌آید.قرمز، آبی یا زرد ندارد. از ورزشکاری که فقط پول را به رسمیت بشناسند انتظاری نیست. گرچه قرارداش میلیاردی باشد.

بازیکنان پرسپولیس در کنار هدایتی
بازیکنان پرسپولیس در کنار هدایتی

فقط یک سوال از محمد انصاری: وقتی شوخی مجید و گربه در فضای مجازی گل انداخت، استوری گذاشتی: مجید از نامها و صفات خداوند متعال است ، حرمت نگه داریم.کاش جای مجید، نگران بندگان مجید بودی. مجید‌های نازنین کوچه‌ها را دیدی و دلت به درد آمد اما چپاولگری و بالا کشیدن ١٣٠٠ میلیارد تومان که به همان مردم تعلق دارد را ندیدی؟ شما که مجید نامیدن موجود زیبایی به نام گربه را حرمت شکنی می‌دانی، کاش به حرمت خانواده‌های معلمین و فرهنگیان که اچ اچ یا همان «ح.ه» پولشان را چپاول کرده، به این مهمانی شوم نمی‌رفتی.

۵۱ ۱۶  
آی اسپورت
2018-02-03 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
احمد
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۸
خسته نشدین؟ همش دنبال پیدا کردن یه سوژه هستین که بقول خودتون به شر تبدیل بشه.. چرا از زیبایی های فوتبال لذت نمیبرید؟ چرا همش تو خبرهاتون دنبال حاشیه و بحران و شر هستین.. فوتبال خیلی قشنگه ولی شماها زشتش کردین‌‌..
مهدی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
اگه حاج حسین پول این بازیکنای درجه یک رو نمیداد الان اینقدر راحت بالای جدول لم نمیدادیم دشمنای پرسپولیسم اینو میدونن و دارن جون میکنن آقای رستم پور یادگرفته الکی مردم رو قضاوت کنه و به اونا انگ بزنه
۴
بی طرف
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۵
شاهه و وزیرش میخواستن روی آستانه تحمل مردم شرط ببندن و برای همین به مردم میگفتن باید هرکی که میخواد از شهر بره بیرون اول هزار سکه بده.
ملت میدادن و صداشون در نمیومد.
بعد اضافه کردن نفری هم یه اردنگی بزنید بهشون
و بعد از چند روز یکی صداش درومد. و اومد بهشون گفت لطفا تعداد اردنگی زنندگان رو زیاد کنید اینطوری ما به کارمون برسیم.

این آقای احمد که البته بهتره بهش بگن احمق و خیلی از مردم ایران همینطوری شدن. دزدی های به این گندگی رو نمی بینن و جاش میخوان از زیبایی های فلان لذت ببرن. خوب ببر لذتت رو. شماره کارت بدم یه پولی هم برای ما بریز اگر وضعت خوبه.
۱
تا ابد پرسپولیسی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۲
جان مادرت دیگه تحلیل نکن
رادیکال
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
من نمیدونم این بشر چرا از رو نمیره..یکی از عوامل محرومیت پرسپولیس همین خودسر بودن این دزده..چن وقت تو زندان بود نفس راحت کشیدیم بکش بیرون دیگه لعنتی..بازیکنای احمق هم به تنها چیزی که فک میکنن پوله..دم وحید امیری گرم شیر مادرش حلالش حتی اگه آخر فصل نخواد بمونه شرف داره به این جماعت پول پرست
حق حسابت نرسیده رستم پور؟
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۵
واقعا برات متاسفم که به این راحتی تهمت می زنی. اصلا اگه اختلاس هدایتی ثابت هم شده باشه ما حاضریم به جای آقایونی که سالها خوردند و بردند حداقل هدایتی بخوره که این همه به پرسپولیس حال داده. تا کور شود هر که نتواند دید
سایت زرد
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
یک مشت بچه امّل تازه به دوران رسیده پول پرست
مجید10
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۰
یعنی واقعا پست تر و رذل تر از شما ها خودتونید که چشم دیدن موفقیتهای هیچ کس و ندارید .یعنی براتون استقلال و پرسپولیس هم فرق نمیکنه . میخواید یه شری درست کنید. نون بازوتون رو بخورید. این نونا خوردن نداره
۸
بهار
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷
شیخ ها 95% همینن..
۹
اینزاگی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
یعنی ای سرخر کی دست از سر ما برمیداره
red
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۶
پارسا ل زندان بود ارامش داشتیم ...
گیر دادن به گربه هایی که اسمشون مجیده هزینه نداره ولی خونه هدایتی نری و مثل مترسک باهاش عکس نگیری از سکه خبری نیس
پدرام
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
عالی بود
حمید
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
یعنی تا یکی به قتل نرسوندش دست از سر پرسپولیس بر نمیداره
۸
یونس
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۵۶
تو قضیه طارمی مقصر بود و باید اعتراف میکرد و از هوادارا عذر خواهی حالا اگه نیت خیری داشته بود یا نه خدا میدونه...
۱
خاطره بازی با العین
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
جناب رستم پول..من بارها تو فیس بوک شما نوشتم اما شما دنبال ور انداز کردن کشتی بانوان بودی
بنده گفتم چرا هیچ وقت از علی دایی حرفی نمیزنی ؟؟؟چرا از فساد های داوری و محسن قهرمانی چیزی نگفتی ؟؟؟چرا تو فاجعه ورزشگاه هفت تیر بابل حرف نزدی ؟؟؟چرا از فساد برادران خادم حرف نمیزنی ؟؟؟؟حالا اومدی ناجی مردم شدی؟؟؟می گن کارنان بی بی سی فارسی اپوزیسیون ساختگی و جعلی و جاسوسان دو جانبه ان..اگه برای امثال شماها نفعی نداره نباید فرقی بین هیچ کس بگزاری چع حسین هدایتی باشه چه علی دایی ؟؟هر کس باهاش حشر و نشر داری فسادش و نمی گی هر کس که ازش خوشت نمی آد دنبال افشاگری هستی؟
۱
بی طرف
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۳۲
خب آقای رستم پور این مصداق درباره علی کریمی و سکوتش و چه بسا اخیرا رفتار عصبی و فرار به جلوش درباره هدایتی هم صدق می کنه. مگه فرقش چیه؟ به خدا کریمی اکر الان با کیروش دوست بود این حرفا رو نمیزد. این آدم عدالتخواه نیست. یک فرصت طلبه. شماها هم خوب می دونید. اما نمی دونم چرا انقدر لی لی به لالای این مردک لمپن میذارید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر