فهرست
پاسخ پاتوسی به هواداران؛ من چکار کنم؟
پاسخ پاتوسی به هواداران؛ من چکار کنم؟

پاسخ پاتوسی به هواداران؛ من چکار کنم؟

آی اسپورت - آینده آیاندا پاتوسی، هافبک بازیساز اهل آفریقای جنوبی فصل گذشته استقلال در هاله‌ای از ابهام است و فعلا استقلال به صورت رسمی موفق به جذب او از کیپ تاون سیتی نشده است. هواداران استقلال، نگران عدم بازگشت پاتوسی به تیمشان هستند. این هافبک 26 ساله، در واکنش به این ابراز نگرانی‌ها، در یک توییت نوشت: چرا متوجه نمی‌شوید؟ استقلال باید مبلغ خرید من را به کیپ تاون سیتی را پرداخت می‌کرد اما آن‌ها این کار را نکردند. حالا من باید چه کار کنم؟ این را به من بگویید.

در ادامه هواداران آبی‌ها سوالاتی را از پاتوسی پرسیدند که او پاسخگوی سوالات بود.

یک هوادار استقلال نوشت: «با فشارهای ما، باشگاه پول مذکور را پرداخت خواهد کرد» که پاتوسی در پاسخ گفت:

دیگر چه زمانی؟ یعنی آن‌ها نمی‌دانند که چه زمانی باید پول را پرداخت کنند؟ من با کیپ تاون سیتی قرارداد دارم و نمی‌توانم بدون توافق، به تیم دیگری بروم. من واقعا متوجه نمی‌شوم چرا شما بدون نگاه کردن به شرایط، به من حمله می‌کنید.

هوادار استقلال در ادامه نوشت: «کسی به شما حمله نکرده است بلکه تو را دوست داریم و می‌خواهیم که در تیم بمانی. می‌دانیم که چه کسانی مقصر هستند و هنوز امیدواریم برای حفظ شما در تیم، کاری انجام دهیم.» پاتوسی پاسخ داد:

من هم شما را دوست دارم و هرگز خاطراتی که در این باشگاه بزرگ داشتم را فراموش نخواهم کرد.

یک هوادار دیگر نوشت: «مدیریت استقلال به شما چه گفت؟ آن‌ها گفته‌اند که ایجنت شما، آن‌ها را بازی داده است. مدیران استقلال می‌گویند بارها با شما صحبت کرده‌اند و پول شما را پرداخت کرده‌اند تا به دوبی بروید.» وی در پاسخ نوشت:

اولین چیزی که باید انجام شود، توافق با کیپ تاون سیتی است، همین. بدون توافق، من نمی‌توانم کاری کنم و حتی نمی‌توانم مذاکره کنم. من می‌توانم پیشنهادی را بپذیرم اما اگر کیپ تاون سیتی قبول نکند آن وقت چه؟ اول باید با باشگاه کیپ تاون سیتی توافق شود.

فرد دیگری نوشت: «شما همچنین فهمیده‌اید که استقلال مشکل مالی دارد، درست است؟»

این را می‌دانم اما من بازیکن آزاد نیستم و با کیپ تاون سیتی قرارداد دارم. شما هنوز این را درک نکرده‌اید.

در نهایت یک هوادار دیگر استقلال نوشت: «دلایل زیادی وجود دارد تا شما استقلال را ترک کنید اما یک دلیل محکم برای ماندن شما وجود دارد و آن‌هم عشق بین هواداران و شماست. کیپ تاون سیتی نمی‌توانست شما را به جدایی مجبور کند اما تصمیم گرفتید استقلال را ترک کنید. این انتخاب شما بود و با این انتخاب، دل میلیون‌ها هوادار استقلال شکست». پاتوسی گفت::

انتخاب من؟ قرارداد دارم و نمی‌توانم بدون توافق جدا شوم، این را نمی‌فهمید؟

«اما اگر بخواهید قرارداد جدیدی با استقلال امضا کنید، آن‌ها این موضوع را خواهند پذیرفت. برایت آرزوی بهترین‌ها را داریم اما این داستان هرسال ماست. پیوند عاطفی مهمی میان ما و بازیکنان باکیفیت تشکیل می‌شود و در نهایت آن‌ها پول بیشتر را انتخاب می‌کنند یا مجبور می‌شوند پول بیشتر را انتخاب کنند»:

اشتباه کردی. اگر استقلال پولی به کیپ تاون سیتی ندهد، آنها نیز چیزی را نخواهند پذیرفت. انتخاب پول بیشتر؟ نه، دوباره اشتباه کردی. باید بگویم که من در استقلال نسبت به کیپ تاون سیتی پول کم‌تری دریافت می‌کنم.

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-07-13 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
HHEE
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۵:۲۹
به صورت جالبی الاغ بودن یه عده از کیسه کشا به تصویر کشیده شده، طرف هرچی میگه دوتا باشگاه باید مذاکره کنن و من این وسط کاری از دستم برنمیاد شعورشون نمیرسه میگن نه نه الکی میگی:)) همین داستان رو درباره وزیر و فلان و بیسار هم دارن در میارن چند ساله و گوساله وار حرفاشون رو تکرار میکنن بدون اینکه بفهمن مزخرف میگن.
۱
...
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۵
بازیکنان خارجی کیسه کاملا میدونن باید چیکار کنن. اول کل طلب شون رو میگیرن و بعد میرن. پاتوسی با هزینه کیسه اومده بوده امارات و طلبش رو گرفته و مستقیم رفته پیش شفردلال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر