فهرست
شما به ما بگویید چرا، آقای سعادتمند!
شما به ما بگویید چرا، آقای سعادتمند!

شما به ما بگویید چرا، آقای سعادتمند!

آی اسپورت - آن‌طور که کانال استقلال خبر زد، احمد سعادتمند دیروز در برابر خبرنگاران قرار گرفت و صحبت کرد.

نکته اول: این صحبت‌ها در یک کنفرانس خبری گفته شد؟ اگر کنفرانس خبری بود چرا گزینشی و چرا بیشتر رسانه‌ها اصلاً در جریان نبودند؟

نکته دوم: اگر کنفرانس خبری نبود این رسانه‌ها که کانال نوشته از کجا پیدایشان شد؟ آیا آقای سعادتمند هم دنبال خبرنگار محرم و نامحرم است؟

نکته سوم: آقای مدیرعامل گفتند: «چرا باشگاهی مثل استقلال باید این همه مشکل ارزی و ریالی داشته باشد؟ قیمت برند استقلال بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است...»

اتفاقاً حرف ما هم همین است. برند استقلال و برند پرسپولیس خیلی می‌ارزد. شما که مدیرعامل استقلال هستید باید به پرسش‌ها پاسخ بدهید نه اینکه خود، سؤال مطرح کنید. اتفاقاً ما هم بر این باوریم که برند این دو باشگاه بزرگ بیش از هزار میلیارد تومان می‌ارزد. اتفاقاً ما هم بر این باوریم که این دو باشگاه نباید دغدغه مالی داشته باشند، اما چه شده که خروار خروار بدهی از این مدیر به آن مدیر منتقل می‌شود؟

آقای سعادتمند، شما که سؤال‌ها را قشنگ مطرح می‌کنید، به ما پاسخ بدهید آیا تضمین می‌دهید بدهی‌های استقلال را به صفر برسانید و دفتر مالی را به مدیر بعدی تحویل دهید؟

آقای سعادتمند، می‌توانید خیال هواداران را راحت کنید که بدهی‌های ارزی و ریالی در زمان شما از بین برود؟ یا می‌توانید تضمین دهید بدهی ارزی و ریالی از زمان شما به مدیر بعدی منتقل نشود؟

آقای سعادتمند، بیان حرف‌های زیبا، واقعاً ساده است، اما یقیناً عمل کردن به آن‌ها بسیار دشوار است. بسیار دشوار.

۵    
آی اسپورت
2020-06-02 17:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر