فهرست
اتفاق روز: جنجال در کنفرانس سپیدرود
اتفاق روز: جنجال در کنفرانس سپیدرود

اتفاق روز: جنجال در کنفرانس سپیدرود

آی‌اسپورت- مدیر رسانه سپیدرود بخاطر سوال یکی از خبرنگاران که از روانخواه پرسید عصبانی شد و اجازه نداد کنفرانس خبری ادامه پیدا کند. ، امید روانخواه سرمربی تیم سپیدرود پس از شکست ۲ بر صفر مقابل سیاه جامگان گفت: از ابتدا می‌دانستیم که بازی سختی در پیش داریم. فلش‌بک باید به قبل از بازی بزنیم، در پست دفاع آخر با مشکل روبه‌رو بودیم زیرا آهی مصدومیت سختی داشت که مجبور شدیم چون ذخیره نداشتیم از او استفاده کنیم. بهانه نمی‌آورم؛ اما ایده‌آل نبودیم، می‌شد در دقایق نخستین نیمه اول به گل برسیم؛ اما نشد. فاصله ۲ گل نبود، از ابتدا هم‌قسم شدیم برای بقا و به این مهم می‌رسیم.

روانخواه درباره اعتراضات هواداران تیمش گفت: از این اتفاق شوکه شدم، توقع نداشتیم که اینچنین برخورد کنند؛ زیرا تازه هدایت تیم را برعهده گرفته‌ایم و بازی قبل را هم بردیم. شاید برخی افرادی که بین تماشاگران بودند، هوادار واقعی نبودند. شعارها جهت‌دار بود. بازیکنانم گوششان را روی این اتفاقات بسته‌اند.

مدیر رسانه سپیدرود بخاطر سوال یکی از خبرنگاران که از روانخواه پرسید آیا شعار هواداران علیه تیم خودی از طرف افرادی مثل سرمربی سابق هماهنگ شده بود؟ به شدت عصبانی شد و اجازه نداد کنفرانس خبری ادامه پیدا کند.

     
آی اسپورت
2017-12-29 18:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر